Zostań testerem zanęt MARCEL VAN DEN EYNDE/ROBINSON 2023! (Obejrzyj do końca!) #KONKURSROBINSONA 11

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#wędkarstwo #feeder #spławik
Rusza piąta edycja akcji ZOSTAŃ TESTEREM NASZYCH ZANĘT! Miło nam poinformować, że zwycięzcy będą testować zanęty/atraktory/dodatki belgijskiego mistrza Marcela Van Den Eynde oraz mieszanki firmy Robinson😍😍 Dla wielu wędkarzy i wędkarek to znakomita szansa, żeby stać się częścią drużyny Robinsona. Obejrzyjcie film i dowiedzcie się jak wystartować w konkursie oraz zdobyć “dziką kartę”😵😵 W tym roku mamy do rozdania, aż trzy dzikie karty. Na Wasze zgłoszenia czekamy do… (więcej informacji w filmie). Link do naszego FB znajdziecie poniżej. Jeśli łowicie na feeder, spławik, tyczkę to bez wątpienia ta akcja jest właśnie dla Was😁😁 Pakiety zanęt czekają. Ryby w łowiskach również. Wędkarzu, wędkarko – czekamy na Twoje zgłoszenie.
Nie zapomnijcie w komentarzu napisać: CHCĘ ZOSTAĆ TESTEREM ZANĘT ROBINSONA 2023 i podać swoją specjalizację wędkarską😎😎 Tym samym zwiększacie swoje szanse na wygraną.
Regulamin:
Ponadto na naszym kanale znajdziecie następujące cykle:
➡️#vlogi​
➡️#akademiarobinsona​
➡️#nowościrobinsona​
➡️#relacjewędkarskie​
Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału🔔🔔
🌎 STRONA:
👍 FB:
📷 INSTA:

zanęty,wędkarstwo,mvde,marcelvandeneynde,spławik,feeder,tyczka,wyczynowe,wędkarz,wędkarka,ryby,płoć,leszcz,karp,krąp,brzana,robinson,robinsonteam,pellety,atraktory,bream,float,żyłka,haczyk,zostańtesterem,tester,konkurs,pellet,methodfeeder,methoda,zlowiwypusc,klasycznyfeeder,klasyk,bat,match,odleglosciowka,zostantesterem,catchandrelease

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne