Zimowy Klasyczny Feeder Nad Rzeką Nysą Kłodzką

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#feeder #rzeka #wędkarstwo

Korzystamy z każdego okienka pogodowego, tej zimy mamy ich sporo i nawet w połowie Stycznia można wybrać się na wędkowanie. Postanowiliśmy spontanicznie wybrać się na klasyczny feeder nad rzekę Nyskę Kłodzką w Nysie. Zobaczcie sami jak minął nam dzień.

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:

Sklep:

Możecie nas wspierać, kwota przeznaczona od Was w całości zostanie przekazana na wyjazdy wędkarskie w celu nagrywania materiału. Udało nam się już kupić odpowiedni mikrofon. Następna zbiórka będzie przekazana na wyjazd z którego nagramy ciekawy odcinek. Jak wiecie koszty są zawsze a każda wasza złotówka pomaga w naszym rozwoju. Nagrywamy właśnie dla was. Wpłaty można dokonywać w wielu możliwościach nawet tych najprostszych, jak wysłanie SMS. Poniżej link:

Jeśli chcesz nawiązać współprace , kontakt:
gietka.wedka@wp.pl

Insta:

Wędkarstwo,feeder,spławik,spinning,metoda gruntowa,Sportex,wędki,wędka,żyłka,zabawa,rywalizacja,puchar,puchary,konkurs,konkursy,jezioro,jeziora,staw,stawy,leszcz,płoć,wzdręga,krasnopiura,certa,leszcze,karpie,szczupak,duża ryba,zasiadki,noc,ryby,zestawy wędkarskie,zestaw,przyjaciele,koledzy,gotowanie,jedzenie,krzesło,stanowisko wędkarskie,stanowisko feeder,stanowisko karpiowe,przyroda,woda,klasyczny feeder,ekipa,wędkowanie,Nysa Kłodzka,Nysa,rzeka

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne