Zebranie sprawozdawcze członków brzezińskiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego

Powiązane artykuły


W auli Miejskiego Domu Kultury w Brzezinach odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków brzezińskiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego.

W spotkaniu uczestniczyło 23 spośród 408 członków koła. Otworzył je prezes Zbigniew Jedynak, który powitał wędkarzy, a także gości, wśród których byli zastępca burmistrza Jakub Piątkowski oraz wiceprezes ds. zarybiania okręgu PZW w Skierniewicach, Adam Biernat.

W toku dyskusji zakończonej głosowaniem postanowiono, że brzezińskie koło nie będzie czyniło starań o odzyskanie zbiornika wodnego w parku miejskim w Brzezinach, nad którym obecnie opiekę sprawuje okręg skierniewicki PZW. Uchwałą zarządu głównego PZW wyróżniono Wojciech Jarosa, który otrzymał Brązową Odznakę za prace społeczne. Waldemar Wójcicki otrzymał puchar „Wędkarz Roku 2022”.

Zdaniem prezesa Zbigniewa Jedynaka, który przedstawił sprawozdanie z prac zarządu za 2022 rok, do najważniejszych działań koła należało sprzątanie zbiorników wodnych. W wiosennym sprzątaniu zbiornika wodnego w Rochnie i koszeniu traw wzięli udział Sławomir Jedynak, Tadeusz Miazek, Zbigniew Jedynak, Wojciech Jaros, Ireneusz Kubiszewski, Marek Jakubowski, w sprzątaniu zbiornika wodnego Bogdanka i koszeniu traw uczestniczyli Wojciech Jaros, Sławomir Jedynak, Edward Wosik, Tadeusz Miazek, Jerzy Durański i Zbigniew Jedynak. W maju przygotowano teren pod rybaczówkę w Bogdance. W lipcu nowym komendantem Społecznej Straży Rybackiej został Wojciech Jaros. 30 lipca oczyszczono rybaczówkę oraz odnowiono balustradę przy upuście na zbiorniku wodnym w Bogdance. Jesienią także odbyło się sprzątanie zbiorników wodnych w Rochnie i Bogdance.

Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl

Materiały promocyjne partnera


Żródło:
Link do artykułu

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne