Zawody wędkarskie w Mostach. Złowili puchary wójta

Powiązane artykuły


Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę, 28 sierpnia. Organizatorami zawodów są wójt gminy Sosnówka Marcin Babkiewicz, Koło Wędkarskie PZW Wisznice, Wędkarstwo PL oraz sklep RaFish.

Do rywalizacji przystąpiło 78 wędkarzy z gminy Sosnówka, gmina sąsiednich, Siedlec, Lublina, Białej Podlaskiej i innych miejscowości. Zawody rozpoczęły się wczesnym rankiem zbiórką oraz zapisami. Następnie zawodnicy wypłynęli na zbiornik. Zawody trwały do godziny 10:00. Po spłynięciu wszystkich uczestników rozdano nagrody. 

Do rywalizacji na wodzie przystąpiło 78 wędkarzy

– Zainteresowanie zawodami w tym roku przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszę się, że do Mostów przyjechało prawie 80 wędkarzy. Atmosfera była bardzo dobra. Wszyscy odjechali zadowoleni. Wyjeżdżając zapowiadali, że za rok przyjadą na zawody ponownie – mówi wójt gminy Sosnówka Marcin Babkiewicz.

CZYTAJ TAKŻE: Przystanek muzyczny w Serpelicach. Wybrzmiały pieśni i arie

1. miejsce Krzysztof Marczuk (za złowienie największej ryby i największego szczupaka)

2. miejsce – Dawid Żeleźnicki

3. miejsce – Wiesław Mróz

Natomiast największego okonia złowił Mieczysław Lewczuk. Z kolei największą rybę złowił Krzysztof Marczuk. Panu Krzysztofowi przypadły też laury pierwszeństwa w kategorii „największy szczupak”. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, w tym wędki, zestawy przynęt, woblery i inne gadżety, od przyponów, przez agrafki, po kotwiczki. Zawodnicy zostali też nagrodzeni pucharami wójta gminy Sosnówka. 

Sponsorami imprezy byli: firma RELAX, Sklep Wędkarski, ADUSTA, JMC Adventure.

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody

CZYTAJ TEŻ: W Mielniku odkryli figurkę wykonaną przez Wikingów

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Czas wręczyć Niedźwiedzie Biznesu!


Żródło:
Link do artykułu

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne