Zarobki w PZW, studenci poszukiwani, gdzie są ryby i kto blokuje porozumienia ?

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Nazbierało się trochę dziwnych decyzji, pytań bez odpowiedzi, domysłów, niedomówień. Jest to wynikowa standardów komunikacji w PZW a może ich braku? Niektórzy pewnie stwierdzą, że to wędkarze są głupi i to ich wina.. Pozostawiam wolność interpretacji. Jak do tego doszło wiem.
Zapraszam na rozmowę o Polskim Związku Wędkarskim. Rozmowę między młodym działaczem, który wierzy w zmiany a racjonalnym pesymistą. Zapraszam do dyskusji w komentarzach. Wielka prośba – zachowajcie kulturę w stosunku do mojego rozmówcy bo inaczej je wykasuje. Nie wiem jak zareagujecie. Na dwoje babka wróżyła. Jak chcecie więcej takich materiałów to piszcie w komentarzach i zostawcie łapkę w górę za co z góry osobiście dziękuję 🙂 Do zobaczenia nad wodą. Ryby, ryby, ryby!

Znajdziesz mnie:
► Facebook:
► Grupa Obóz Łowcy:
► Instagram:
► Tiktok:
► Snapchat: lucio.lowca
► YouTube:
► Kontakt na stronie

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo. Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o “Puchar Wędkarstwo Lucio”, w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

2022r. stała ramówka “Jedziemy na ryby” w Polsat Play i Super Polsat
2021r. debiut w programie Polsat Play “Jedziemy na ryby”
2020r. po 10 latach istnienia kanał przekracza próg 100 tys. subskrypcji
2018r. pierwszy Puchar Mini Łowca dla dzieci
2017r. powstaje koło wędkarskie Łowca
2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego, powstaje sklep wędkarski Łowca
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku” organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

wędkarstwo,filmy wędkarskie,film wędkarsk,wedkarstwo,wentkarstwo,wedkarstfo,łowca,lucio,ryby,PZW,Polski Związek Wędkarski,wędkarze,działacze,zarząd główny,zg pzw,jak funkcjonuje pzw,jak działa pzw,polski związek,komisja ds mediów,zarząd okręgu,ile zarabiają w pzw,zarobki w pzw,przekupywanie youtuberów,kanał w połańcu,zakaz łowienia,okręg tarnobrzeg,prezes,porozumienia,studenci dziennikarstwa,porozumienia pzw,rozmowa z pzw,rozmowa o pzw,wody polskie

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne