WYPRAWA PO WIELKIE PŁOCIE – ZIMOWY FEEDER W ODRZAŃSKIM PORCIE | Matrix Masterclass

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Łukasz Skirski wybrał się na zaproszenie Jacka Bielejewskiego do portu w Nowej Soli, zapolować na tamtejsze ogromne płocie.

Rozdziały:
0:00 Intro i wstęp
3:02 Gruntowanie i analiza stanowiska
5:18 Zaczynamy łowić i łowimy pierwsze ryby
11:08 Jak poprawnie topić plecionkę po rzucie
14:44 Łowimy kolejne płocie
17:00 Łowimy na chleb tostowy a w tym czasie Jacek łowi wielkie płocie
24:20 Łukasz koryguje swoją taktykę
27:17 Zmiana linii i wielka płoć
29:56 Łowimy kolejne ryby
34:27 Zmiana linii i zanęty, jest leszcz i płocie
39:02 Zanęty i przynęty
40:35 Nabicie koszyka i ryba
42:51 Sprzęt i zestawy
45:17 Ostatnia ryba i zakończenie

Matrix Fishing TV to miejsce, gdzie znajduje się olbrzymia kolekcja filmów dotyczących szeroko pojętego wędkarstwa wyczynowego. Znajdziesz tu klipy i filmy wędkarskie, zaczynając od serii Marcin Kostera VS oraz Matrix Mini Masterclass, aż po materiały dotyczące najnowszych produktów oraz darmowe Match Fishing DVD. Pracując dla marki Matrix jesteśmy dumni, że produkujemy wysokiej jakości sprzęt wędkarski dla wędkarzy wyczynowych oraz tych wszystkich, którzy kochają nowoczesne techniki połowu ryb spokojnego żeru. W naszych filmach dotyczących produktów i porad otrzymasz wyczerpujące informacje, w jaki sposób dobrać właściwą wędkę, tyczkę czy kołowrotek. Które z siedzisk jest najlepiej dopasowane do Twojego stylu łowienia, jaka żyłka i haczyki są najlepsze do łowienia fedderem lub tyczką oraz jak dobrać najlepszy pellet waggler do danych warunków nad wodą. Naszym celem jest to, abyś łowił więcej ryb. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze filmy, a jeśli tak, to zalajkuj je, udostępnij innym i skomentuj.

www.fishmatrix.co.uk

Preston Innovations,Tackle Guru,MAP Tackle,Sensas,Colmic,Fishing,Angling,Match Fishing,Coarse Fishing,Garbolino,Fishing Tackle,Fishing Products,Pole Fishing,Feeder Fishing,Waggler Fishing,Drennan,Browning,Winning Ways,Jamie Hughes,Spotted Fin,Dynamite Baits,Bait Tech,Maver,Cadence,Rive,Daiwa,Shimano,Fish Matrix,Matrix,Steve Ringer,Des Shipp

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne