Współdziałamy na rzecz rozwoju turystyki wodnej nad Wisłą! Dziś w Toruniu, podczas Konferencji „Kuj…

Powiązane artykuły


Współdziałamy 🤝 na rzecz rozwoju turystyki wodnej nad Wisłą! Dziś w Toruniu, podczas Konferencji „Kujawsko-Pomorski Szlak Wisły” Prezes Wód Polskich podpisał list intencyjny ✍️ z Nadwiślańska Organizacja Turystyczna dotyczący m.in. współpracy w zakresie utworzenia nowych przystani wodnych ⛵️ na wiślanym szlaku wodnym.

💬 Turystyka wodna ma ogromne możliwości rozwoju. Mariny ożywiają lokalną społeczność, integrują ją z rzeką i stwarzają możliwość aktywnego wypoczynku. Chcemy umożliwić mieszkańcom i turystom korzystanie z rzeki Wisły, jej przyrody, kultury i historii. Gratuluje tej inicjatywy, jako Wody Polskie mamy długofalowe plany w zakresie zagospodarowania Wisły i jesteśmy otwarci na dialog w tej sprawie – powiedział Prezes Wód Polskich Krzysztof Woś.

Kujawsko-Pomorski Szlak Wisły 🌊 to powrót do korzeni, a zarazem pomysł na nowoczesny produkt turystyczny o ogromnym potencjale opartym na dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym 💦 Partnerem projektu są samorządy województwa kujawsko-pomorskiego, a patronem całego przedsięwzięcia Wody Polskie.

Źródło: Wody Polskie

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne