Wiosenne Ryby i Zadzwoniliśmy po Kontrolę

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#wędkarstwo #kontrola #ryby

W tym odcinku kilka pierwszych wiosennych wypraw nad nasze okoliczne zbiorniki. Złowiliśmy kilka ryb oraz spotkaliśmy się z nieprzyjemną sytuacją. Reakcja na łamanie prawa szybka i miejmy nadzieję skuteczna.

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:

Sklep:

Możecie nas wspierać, kwota przeznaczona od Was w całości zostanie przekazana na wyjazdy wędkarskie w celu nagrywania materiału. Udało nam się już kupić odpowiedni mikrofon. Następna zbiórka będzie przekazana na wyjazd z którego nagramy ciekawy odcinek. Jak wiecie koszty są zawsze a każda wasza złotówka pomaga w naszym rozwoju. Nagrywamy właśnie dla was. Wpłaty można dokonywać w wielu możliwościach nawet tych najprostszych, jak wysłanie SMS. Poniżej link:

Jeśli chcesz nawiązać współprace , kontakt:
gietka.wedka@wp.pl

Insta:

Wędkarstwo,feeder,spławik,spinning,metoda gruntowa,Sportex,wędki,wędka,żyłka,zabawa,rywalizacja,puchar,puchary,konkurs,konkursy,jezioro,jeziora,staw,stawy,sum,leszcz,płoć,karp,karasiaś,wzdręga,krasnopiura,certa,świnka,leszcze,karpie,szczupak,sandacz,duża ryba,zasiadki,noc,nocki,ryby,zestawy wędkarskie,zestaw,przyjaciele,koledzy,gotowanie,jedzenie,krzesło,stanowisko wędkarskie,stanowisko feeder,stanowisko karpiowe,namiot,przyroda,woda,klasyczny feeder,methodfeeder,ekipa,wędkowanie

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne