WIOSENNE ŁOWIENIE na SPŁAWIK w SEZONIE 2023 ! WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Kwiecień to dla mnie zdecydowanie wędkarski miesiąc klenia. Najczęściej moje wędkarskie wyprawy polegają na łowieniu tych ryb metodą przystawki spławikowej. To doskonała i bardzo skuteczna technika na wiosenne ryby spokojnego żeru żyjące w rzekach. W filmie pierwsza taka wyprawa na ryby w sezonie 2023.

➡️ *ZOBACZ RÓWNIEŻ :*
▸ 3 porady skutecznej przystawki –
▸ Ile złowię ryb w 4 godziny –
▸ 3 mięsiarskie porady wędkarskiej kuchni

➡️ *MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE :*
▸ Facebook –
▸ Instagram –
▸ Grupa fb –
▸ Tik Tok –

➡️ *UWAGA – JAK MOŻESZ WESPRZEĆ MÓJ KANAŁ :*
Nie organizuję zrzutek, dotacji i tym podobnych rzeczy. Kanał możesz wesprzeć subskrybując go i oglądając regularnie moje filmy wędkarskie. Bardzo pomocne będzie również zostawienie łapki w górę, komentarza i udostępnienie filmu. Jeśli oglądalność utrzyma się na dostatecznym poziomie na pewno poradzę sobie z regularnym prowadzeniem kanału. Z góry bardzo dziękuję.

#wędkarstwo #spławik #ryby

➡️ *O MNIE :*
Wędkarstwo w obiektywie kamery, która towarzyszy mi podczas wędkarskich wypraw nad wodę. W filmach wędkarskich, które nagrywam staram się przekazać zdobytą przeze mnie wiedzę wędkarską oraz pokazuję techniki wędkarskie wykorzystywane przeze mnie do połowu różnych gatunków ryb. Sposoby łowienia ryb, które preferuję to przede wszystkim spinning, łowienie na spławik oraz łowienie na grunt. Poza wspomnianymi metodami wędkarskimi sporadycznie sięgam po inne techniki ale traktuje je jako urozmaicenie.

wędkarstwo,wędkarstwo 2022,wedkarstwo,2022,łowienie ryb,ryby,paweł kukla,pawel kukla,wedkowanie

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne