Wędziska ASCENSION FEEDER | Adam Niemiec

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Zapraszamy Was na prezentacje wędzisk z serii ASCENSION FEEDER. W tym filmie nasz konsultant Adam Niemiec przedstawi Wam wszystkie niezbędne informacje, które dotyczą tej serii wędzisk.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest wędzisko Ascension Feeder 3.2m! Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

– Trzeba zasubskrybować kanał Preston Innovations Polska
– Pod tym filmem trzeba zostawić łapkę w górę
– Pod tym filmem trzeba zostawić komentarz i napisać w nim na jakie ryby i gdzie zabrałbyś/zabrałabyś ze sobą wędkę Ascension Feeder 3.2m

Na Wasze komentarze czekamy do 10.03.2023 włącznie i po tym czasie wybierzemy jedną osobę, które zostanie nagrodzona tą wędką. Życzymy wszystkim powodzenia!

Oficjalny kanał Preston Innovations Polska na YouTube to miejsce, w którym wszyscy wędkarze feederowi oraz spławikowi, zarówno startujący w zawodach, jak i łowiący rekreacyjnie, mogą zapoznać się z najnowszymi oraz najbardziej skutecznymi technikami połowu ryb. Na naszym kanale będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami firmy Preston Innovations, a także obejrzysz wspaniałe filmy, które zainspirują Cię do wędkowania i sprawią, że będziesz łowił więcej ryb!

Firma Preston Innovations jest liderem w produkcji sprzętu wędkarskiego zaprojektowanego z myślą o potrzebach współczesnego wędkarza łowiącego na feeder lub spławik. Nasz zespół konsultantów oraz konstruktorów stara się nieustannie wyprzedzać współczesne trendy i taktyki oraz tworzy produkty, których POTRZEBUJESZ, aby być o krok przed konkurencją. Mamy nadzieję, że kanał Preston Innovations Polska na YouTube przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak, prosimy o polubienie, zasubskrybowanie i pozostawienie komentarza!

#fishingrods #fishing #wędkarstwo #prestoninnovations #matchfishing #prestoninnovationspolska

www.prestoninnovations.com

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące tego filmu, zostaw komentarz poniżej!

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne