Wędkarze podsumowali rok i wręczyli puchar dla najlepszego wędkarza. Kto zdobył Grand Prix Koła w Uniejowie?

Powiązane artykuły


09.29, 18.12.2022
.
Aktualizacja: 20.56, 18.12.2022

Zebranie sprawozdawcze Koła nr 16 w Uniejowie odbyło się 17 grudnia 2022 r. w Sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Uniejowie. Podczas zebrania podsumowano mijający rok oraz wręczono Grand Prix Koła, które w tym roku zdobył Tomasz Bartosik. Po żywej dyskusji ustalono również, że rozgrywanych ma być więcej zawodów wyjazdowych.

Wędkarze w Uniejowie podsumowali rok i wręczyli puchar dla najlepszego wędkarza.

[FOTORELACJA]1477[/FOTORELACJA]

Podczas spotkania omawiane były bieżące sprawy koła oraz dokonane zostało podsumowanie ostatnich miesięcy jego działalności oraz działalności szkółki wędkarskiej, do której należy 12 młodych adeptów wędkarstwa. Pomimo, że w Kole Wędkarskim nr 16 w Uniejowie zrzeszonych jest już 403 wędkarzy, w zebraniu sprawozdawczym wzięło udział zaledwie dwudziestu dwóch członków.

Po żywej dyskusji przedstawiono i przegłosowano kalendarz zawodów na kolejny rok. Na prośbę części wędkarzy wprowadzono zmiany, że w 2023 roku rozgrywanych ma być więcej zawodów wyjazdowych, które rozgrywane miałyby być na zbiornikach w Ruszkowie i Żeronicach.

Podczas zebrania wręczono także Grand Prix koła, czyli  puchar przechodni Mistrza Koła nr 16 w Uniejowie, który trafił do Tomasza Bartosika. Pierwszymi wicemistrzami zostali Mirosław Pietrzak i Radomił Sztybrych, a drugim wiemistrzem Katarzyna Dzierbicka.

Puchary wręczyli Dariusz Adamiak – prezes koła i Jakub Kameduła –  opiekun uniejowskiego koła z Okręgu PZW w Koninie.


Żródło:
Link do artykułu

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne