WĘDKARSTWO KARPIOWE Z RZUTU! PRZYPON CHOD RIG! WĘDKA STARBAITS M4 3,5LBS 12ft X50

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Siema!

Tym razem szybka i spontaniczna zasiadka na zbiorniku Krobielowice, znajdującym się na obszarze jednego z Dolnośląskich rezerwatów przyrody!

Ostatnimi czasy troszeczkę zaniedbałem łowienie karpii z rzutu, wiec tym razem postanowiłem rozruszać moje kijki i podjąć próbę przechytrzenia „miśków” bez wspomagania łódką i pontonem.

Potencjalne miejscówki znajdowały się na odległości 110 metrów, wiec dorzucenie tam zestawem nie stwarzało problemów – ten zaczął się w momencie dopiecią PVA.

Czy udało się złowić jakiegoś karpia podczas szybkiej, listopadowej nocki?

Sprawdzajcie!
Piona!

#chodrig #starbaits #infinitycarp

#wędkarstwokarpiowe #wędkarstwo #przyponykarpiowe #przypon #chodrig #karpiowanie #zasiadka #wędkakarpiowa #wędkarzutowa #kołowrotekkarpiowy #wędkarstwogruntowe #łowiskokrobielowice #krobielowice #popup #pzwwrocław #karpie #wędkarstwodolnyśląsk

Karpie,wędka,wędka karpiowa,wędkarstwo karpiowe,zasiadka karpiowa,wędka do rzutu,Starbaits,kołowrotek karpiowy,jak złowić karpia,krobielowice,przypon karpiowy,chod rig,ronnie rig,hot demon,Infinity Carp,Fluorocarbon,Curved Shank,sk30,Wędkarstwo,karpie w listopadzie,amury,dip,massive Baits,FOX,nash,shimano,karpiolog,karpiowy Janusz,bergar,imod,karpiowy łuki

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne