WĘDKARSTWO KARPIOWE NA DZIKICH WODACH – URBAN CARP FISHING vol.2

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Witamy!

Przyszedł czas na poszukiwanie karpii w zbiornikach, w których widok karpiarza, a tym bardziej całego obozu karpiowego to istny ewenement.

Zbiorniki retencyjne(to o nich mowa), są to wody udostępnione pare lat temu dla wędkarzy w obrębie Gdańska, oczywiście w głównej mierze służące bezpieczeństwu mieszkańców jeśli chodzi o melioracje miasta. Ciekawa alternatywa na weekendowe „moczenie kija” i spędzenie chwili wolnego czasu z rodziną przy spławiku czy delikatnym feederku.

Z racji coraz to większej popularności wędkarstwa karpiowego w Polsce, codzienne przewijające się zdjęcia ponad 20 kilogramowych karpii dają czasami do głowy, dlatego też zbaczamy na chwile ze ścieki poszukiwania wielkich okazów i za cel obieramy sobie złowienie karpia z niezarybianej wody.

Pytanie po co tam siadamy jeśli zbiornik nigdy nie był zarybiony karpiem, a w Polsce jest gatunkiem obcym i nie ma możliwości na naturalne rozmrażanie się?

A no w tym wlasnie cały smaczek. Zapewne nie jedna osoba nie miała sumienia i zamiast na wigilijny stół karp trafił do pobliskiej wody, a może też podczas wielkich powodzi jakiś koleżka pofatygował się w szukaniu nowych wrażeń i musiał już zagościć na stałe w tym zbiorniku.

Bierzemy się do roboty!
Starbaits! Bank!

#karpiowanie #wędkarstwokarpiowe #pzw #dzikiewody #zbiornikiretencyjne #urbanfishing #zasiadkakarpiowa #jakzłowićkarpia

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne