Wędkarska Wyprawa Nad Dzierżno Duże Wiosna 2023r cz. 1

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#wędkarstwo #wiosna2023 #ryby
To już jest tradycja, kolejna wyprawa nad Dzierżno Duże. Zbiornik ten przypadł nam do gustu, mnóstwo dużych leszczy oraz trafiają się piękne karpie. Zapraszamy na kolejny odcinek na naszym kanale.

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:

Sklep:

Możecie nas wspierać, kwota przeznaczona od Was w całości zostanie przekazana na wyjazdy wędkarskie w celu nagrywania materiału. Udało nam się już kupić odpowiedni mikrofon. Następna zbiórka będzie przekazana na wyjazd z którego nagramy ciekawy odcinek. Jak wiecie koszty są zawsze a każda wasza złotówka pomaga w naszym rozwoju. Nagrywamy właśnie dla was. Wpłaty można dokonywać w wielu możliwościach nawet tych najprostszych, jak wysłanie SMS. Poniżej link:

Jeśli chcesz nawiązać współprace , kontakt:
gietka.wedka@wp.pl

Insta:

Wędkarstwo,feeder,spławik,spinning,metoda gruntowa,Sportex,wędki,wędka,żyłka,zabawa,rywalizacja,puchar,puchary,konkurs,konkursy,jezioro,jeziora,staw,stawy,sum,leszcz,karp,karasiaś,krasnopiura,certa,leszcze,karpie,szczupak,duża ryba,zasiadki,noc,nocki,ryby,zestawy wędkarskie,zestaw,przyjaciele,koledzy,jedzenie,krzesło,stanowisko wędkarskie,stanowisko feeder,namiot,przyroda,woda,klasyczny feeder,methodfeeder,ekipa,wędkowanie,Dzierżno Duże,wyprawa,Wiosna,2023r.

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne