Walka o Rybę Nad Wodą i Rzuty Daiwa n'zon medium 3,96m 80gr.

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#wędkarstwo #feeder #test
Daiwa n’zon medium 3,96m 80gr. to wędka którą już mam dość długo w swoim asortymencie, nadaje się idealnie na wędkowanie w granicach 80-90m. Dobrze również sprawdza mi się na zawodach jeśli muszę obławiać dalszą linie. Przy method feeder również niczego jej nie brakuje, praca wędki należy do bardzo przyjemnych. Jednak jeśli chodzi o kołowrotek mam pewne zastrzeżenia. Zapraszam na kolejny materiał.

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:

Sklep:

Możecie nas wspierać, kwota przeznaczona od Was w całości zostanie przekazana na wyjazdy wędkarskie w celu nagrywania materiału. Udało nam się już kupić odpowiedni mikrofon. Następna zbiórka będzie przekazana na wyjazd z którego nagramy ciekawy odcinek. Jak wiecie koszty są zawsze a każda wasza złotówka pomaga w naszym rozwoju. Nagrywamy właśnie dla was. Wpłaty można dokonywać w wielu możliwościach nawet tych najprostszych, jak wysłanie SMS. Poniżej link:

Jeśli chcesz nawiązać współprace , kontakt:
gietka.wedka@wp.pl

Insta:

Wędkarstwo,feeder,spławik,spinning,metoda gruntowa,Sportex,wędki,wędka,żyłka,zabawa,rywalizacja,puchar,puchary,konkurs,konkursy,jezioro,jeziora,staw,stawy,sum,leszcz,płoć,karp,karasiaś,wzdręga,krasnopiura,certa,leszcze,karpie,szczupak,duża ryba,zasiadki,noc,ryby,zestawy wędkarskie,zestaw,przyjaciele,koledzy,gotowanie,jedzenie,krzesło,stanowisko wędkarskie,stanowisko feeder,namiot,przyroda,woda,klasyczny feeder,methodfeeder,ekipa,wędkowanie,daiwa,N’zon

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne