URBAN FISHIHING OPOLE – WALKA DO SAMEGO KOŃCA

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Paweł Wojdyła zabierze Was na ryby do Opola. Poznacie jego łowiska a dodatkowym wyzwaniem będzie łowienie bez klasycznej zanęty i robaków. W użyciu jako przynęta i zanęta będą tylko pieczywo i żółty ser.

Rozdziały:

0:00 Intro I wstęp
1:57 Rozwijamy sprzęt
2:59 Zanęty i przynęty
6:22 Łowimy
9:32 Zmieniamy łowisko i łowimy
11:58 Inne łowisko – inny sprzęt
12:34 Łowimy i dopasowujemy strategię do warunków
14:35 Zmiana łowiska z przygodami i rozwinięcie sprzętu
17:33 Łowimy
18:57 Budowa zestawów
20:57 Łowimy
22:11 Podsumowanie

Matrix Fishing TV to miejsce, gdzie znajduje się olbrzymia kolekcja filmów dotyczących szeroko pojętego wędkarstwa wyczynowego. Znajdziesz tu klipy i filmy wędkarskie, zaczynając od serii Marcin Kostera VS oraz Matrix Mini Masterclass, aż po materiały dotyczące najnowszych produktów oraz darmowe Match Fishing DVD. Pracując dla marki Matrix jesteśmy dumni, że produkujemy wysokiej jakości sprzęt wędkarski dla wędkarzy wyczynowych oraz tych wszystkich, którzy kochają nowoczesne techniki połowu ryb spokojnego żeru. W naszych filmach dotyczących produktów i porad otrzymasz wyczerpujące informacje, w jaki sposób dobrać właściwą wędkę, tyczkę czy kołowrotek. Które z siedzisk jest najlepiej dopasowane do Twojego stylu łowienia, jaka żyłka i haczyki są najlepsze do łowienia fedderem lub tyczką oraz jak dobrać najlepszy pellet waggler do danych warunków nad wodą. Naszym celem jest to, abyś łowił więcej ryb. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze filmy, a jeśli tak, to zalajkuj je, udostępnij innym i skomentuj.

www.fishmatrix.co.uk

Preston Innovations,Tackle Guru,MAP Tackle,Sensas,Colmic,Fishing,Angling,Match Fishing,Coarse Fishing,Garbolino,Fishing Tackle,Fishing Products,Pole Fishing,Feeder Fishing,Waggler Fishing,Drennan,Browning,Winning Ways,Jamie Hughes,Spotted Fin,Dynamite Baits,Bait Tech,Maver,Cadence,Rive,Daiwa,Shimano,Fish Matrix,Matrix,Steve Ringer,Des Shipp

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne