Sukcesywnie zwiększamy liczbę obwodów rybackich, którymi zarządzamy w ramach programu #NaszeŁowiska …

Powiązane artykuły


Sukcesywnie zwiększamy liczbę obwodów rybackich, którymi zarządzamy w ramach programu #NaszeŁowiska Aktualnie prowadzimy gospodarkę rybacką na blisko ? obwodach w całym kraju❗

W ramach prowadzonej gospodarki rybackiej nasi pracownicy prowadzili tegoroczne zarybienia ? dla poprawy rybostanu i uatrakcyjnienia łowisk wędkarskich. Tylko w tym roku miliony sztuk narybku sandacza, jazia, szczupaka, węgorza europejskiego, lina, karasia pospolitego, suma europejskiego, brzany, świnki, pstrąga potokowego i siei trafiło do polskich rzek i jezior włączonych do programu „Nasze Łowiska”, gdzie w ramach jednej, jednolitej opłaty można wędkować na wszystkich dostępnych obwodach rybackich zarządzanych przez Wody Polskie.

Aktualnie żaden z użytkowników rybackich nie udostępnia tak dużej ilości obwodów, przy zachowaniu tak niskiej ceny za zezwolenie na amatorski połów ryb❗

? Wędkarze są naturalnym partnerem Wód Polskich i wszystkich podmiotów, które zajmują się akwakulturą, ponieważ nie tylko jako pierwsi dostrzegają zanieczyszczenia wód, ale także widzą działalność kłusowniczą na wodach. Będąc na miejscu, widza wszelkie nielegalne zrzuty i bardzo często je zgłaszają. Wodom Polskim bardzo zależy na wędkarzach i wszystko, co w tej chwili robimy ma im ułatwić wędkowanie. Nasze Łowiska to program, który pozwala wędkarzom na wędkowanie cały rok na wszystkich wodach, których rybackim użytkownikiem są Wody Polskie, jedynie za 250 zł! – mówi Janusz Wrona, Zastępca Prezesa Wód Polskich ds. Usług Wodnych.

? Zapraszamy do przeczytania naszego przekrojowego tekstu, gdzie znajdziecie aktualną mapę Naszych Łowisk oraz relację z działań prowadzonych w ramach programu w całej Polsce ?


Źródło: Wody Polskie

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne