Rysunki karpi na żywo – Rybomania 2023, na stoisku Karp Max

Powiązane artykułyZobacz film na YT
W dniach 3-5 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, po kilku latach przerwy, odbędą się Targi Wędkarskie Rybomania. Nie zabraknie stoiska Karp Max. W filmie Przemysław Mroczek opowiedział m.in. o tym co szykujemy dla odwiedzających. To m.in.
symulator holu karpia, nadzorowany przez Zbigniewa “Zibiego” Hukałowicza, gdzie będziecie mogli przetestować sprzęt Prologic. Oprócz tego gościem stoiska KM będzie Wojciech Domińczak, artysta-grafik, właściciel łowiska Mostkowskie.

▶ Lista wystawców Rybomania –

➡️ Prowadzenie: Przemysław Mroczek
➡️ Zdjęcia, montaż: Jarek Mroczek
➡️ Produkcja: Karp Max

Znajdziesz nas tu:

▶ WWW –
▶ Facebook –
▶ Instagram –
📧 Współpraca – redakcja@karpmax.pl

—————————————————————————————————————————————
➡️ Kupuję nowy numer “Karp Max” 1/2023 –

Czasopismo łowców karpi Karp Max dostępne jest w prenumeracie na 2023 z gratisami:
✅ wersja drukowana –
✅ e-wersja –

—————————————————–
▶️Karp Max” jest pierwszym w Polsce i jedynym specjalistycznym czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu, ukazującym się nieprzerwanie od 2003 roku. Wydawany jest co dwa miesiące, na kredowym papierze, z lakierowaną okładką. Założycielem czasopisma i jego redaktorem naczelnym jest Przemysław Mroczek.

▶️Dla „Karp Maxa” piszą najbardziej znani polscy i zagraniczni karpiarze, m.in. Tomasz Nuckowski, Adrian Modzelewski, Zbigniew Hukałowicz, Tomasz Wasilewski, Paweł Szewc, Steve Briggs, Lukas Krasa, Rob Hughes. Czasopismo współpracuje z kilkoma podobnymi europejskimi wydawnictwami, m.in. „Carp-Talk” w Wielkiej Brytanii, „Media Carpe” we Francji, „VBK” w Belgii.

▶️W każdym numerze radzimy m.in. jak skutecznie łowić karpie i amury, opisujemy polskie i zagraniczne wody karpiowe, prezentujemy nowinki sprzętowe, relacje z zawodów karpiowych. Integralną częścią magazynu jest Parada Łowców, do której czytelnicy zgłaszają swoje największe połowy.

Wirtualnym przedłużeniem magazynu jest największy w Polsce portal karpiowy
➡️

rybomania 2023,rybomania,targi wedkarskie,poznań,międzynarodowe targi poznańskie,karp max,max carp,carp max,przemysław mroczek,czasopismo karp max,magazyn karp max,wędkarstwo karpiowe

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne