Ruszył nabór na wolontariuszy podczas 42. Spławikowych Klubowych Mistrzostw Świata To świetna okazj…

Powiązane artykuły


💬Ruszył nabór na wolontariuszy podczas 42. Spławikowych Klubowych Mistrzostw Świata❗

💬To świetna okazja, by stać się częścią najwyższej rangi wędkarskich zawodów międzynarodowych – Klubowych Mistrzostw Świata w wędkarstwie spławikowym, które odbędą się 17-23 lipca 2023 roku w Kluczborku❗

💬Komitet Organizacyjny informuje, że uruchamia nabór na WOLONTARIUSZY, który potrwa do 31 marca 2023 r. Poszukujemy osób dyspozycyjnych od soboty do niedzieli, 22-23 lipca 2023 roku. W przypadku niewypełnienia miejsc, otworzony zostanie nabór dodatkowy.

💬Wolontariuszowi zostanie przydzielony 1 lub 2 zawodników za którymi spędzi obie tury zawodów. Zadanie polega na liczeniu ryb, które złowią przydzieleni zawodnicy. Każdemu z wolontariuszy zapewniamy posiłek, odpowiedni ubiór i gadżety imprezy. Na życzenie, możliwe będzie wystawienie referencji.

💬W Kluczborku pojawią się najwybitniejsi wędkarzy sportowi z całego świata. Jest to jedna z niewielu, a może nawet jedyna okazja na oglądanie ich podczas łowienia z odległości kilku metrów. Poszukujemy pasjonatów wędkarstwa, którzy będę mieli niepowtarzalną możliwość sprawdzenia jak wygląda sport na najwyższym możliwym poziomie.

🐟Zgłoszenia można wysyłać w dwóch formach:
➡️mailowo (wypełniony dokument „ankieta wolontariusz”, dostępny w załączniku) na adres mistrzostwakluczbork@gmail.com (w tytule: Nabór Wolontariusz)
➡️przez formularz Google do którego link znajduje się w komentarzu


Źródło: Polski Związek Wędkarski

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne