ROSJANIE wyślą SAMOLOTY. Gen. Pacek: Szykuje się krwawy scenariusz

Powiązane artykułyZobacz film na YT
🔔🔔🔔SUBSKRYBUJ🔔🔔🔔
#kijów #ukraina #wojna

Kijów ponownie pod ostrzałem Rosjan. Jak broniona jest “twierdza Kijów”? Ukraińcy nadal szykują się do kontrofensywy? O oblężeniu stolicy Ukrainy, działaniach Prigożyna i potencjalnym końcu wojny opowiedział w programie “Newsoom” gen. prof. Bogusław Pacek, dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego.

– Kijów jest dzisiaj najbardziej chroniony – stwierdził wojskowy. Ekspert podkreśla “niebywałą skuteczność obrony przeciwlotniczej” Ukrainy. – Rosjanie koncentrują się na niszczeniu wojska i ośrodka władzy – dodaje. Gen. Pacek skomentował także doniesienia o Prigożynie, który proponował układ Stanom Zjednoczonym. – Prigożyn zapomniał się w swoim działaniu – skwitował gość WP.

Czy widać już koniec wojny? Obejrzyj program “Newsroom” i dowiedz się więcej o aktualnej sytuacji na froncie.

Szczegółowe informacje na ten temat przeczytasz na stronie

wirtualnapolska news,wirtualna polska news,wiadomości,wiadomości wp,wirtualna polska,gen. prof. Bogusław Pacek,pacek wywiad,Newsroom WP,Agnieszka Kopacz-Domańska,wojna w ukrainie,ukraina rosja wojna,kijów,oblężenie kijowa,twierdza kijów,koniec wojny,kontrofensywa ukrainy,aktualna sytuacja na froncie w ukrainie,aktualna sytuacja na ukrainie,aktualna sytuacja na froncie ukraińskim,aktualna sytuacja na wojnie w ukrainie

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne