18.5 C
Bielsko-Biała
wtorek, 5 lipca, 2022

Półka boczna Robinson VDE-R z parawanem i nogami

Specyfikacja:
  • Duża, perforowana taca boczna z możliwością zamocowania na nogę kosza/krzesła o średnicy 25mm, 30mm oraz 36mm.
  • Wymiary: 65x45cm
  • Dwie dodatkowe, teleskopowe nogi boczne o średnicy 25mm. Możliwość podmiany na 30mm lub 36mm.
  • Materiałowy parawan z przewiewnymi bokami, możliwość modelowania nachylenia względem tacy.
  • Regulowane stopki nóżek.
  • Mocowanie do transportu nóżek pod tacą.

Opis:
Taca jest obszerna, pomieści zestaw pojemników na przynęty/zanęty oraz przydatne akcesoria. Perforacja jest pomocna w utrzymaniu czystości tacy, dzięki temu nie jest również przesadnie ciężka. Lekki i przewiewny materiał parawanu ułatwia przechowywanie przynęt i zanęt w upalne dni. Pokrycie parawanu nie jest wodoodporne, przetrwa deszcz, jednak nie ulewę, czy oberwanie chmury.
Regulacja parawanu poprzez pokrętła jest wygodna, można modelować kątem nachylenia, co jest wygodne, zwłaszcza przy sięganiu w głąb tacy. Dzięki dodatkowym nóżkom bocznym całość jest stabilna, a regulowane podstopnice nóżek dostosowują się do podłoża. Nóżki są regulowane, można swobodnie wykorzystać tacę podczas wędkowania z całym stanowiskiem w wodzie, lub na dużym spadzie.

Po dłuższym użytkowaniu białe logo producenta na perforowanej tacy może ulec ścieraniu. Taca jest łatwa w transporcie, nóżki swobodnie wpinają się w zatrzaski umieszczone pod tacą. Warto zwrócić uwagę na dokręcanie pokręteł w trakcie składania, aby nie zagubić żadnej części w transporcie.
 
Moja opinia:
Jestem zadowolona ze zmiany na tę tacę. Wyeliminowałam główną niedogodność: pochylanie się do kuwety bocznej, przy tacy taki kłopot nie występuje. Taca pomieści zarówno pojemnik z akcesoriami jak i pojemniki na zanęty/przynęty. Jest wygodna w czyszczeniu, podczas zabrudzenia lub zamoczenia łatwo ją przetrzeć ręcznikiem lub szmatką. Regulacja samego parawanu i możliwość ustawienia go pod każdym kątem była również jednym z determinantów mojego wyboru.
 
 
Obecnie rynek wędkarski mocno rozwija się względem wędkarstwa feeder’owego, występuje wiele podobnych produktów różnych producentów. Przy wyborze tej konkretnej kierowałam się wagą, perforacją oraz mocowaniem na jedną nogę.
 
Wędkarska Piątka!
Fishing Queen Anna Szraucner
 
Poprzedni artykułPłocie z zimnej wody
Następny artykułZimowe łowienie karpi [EN]

Podobne artykuły

Reklama

Instagram

Popularne

Łowisko Atum

W niedziele odwiedziłem nowe łowisko w Kaniowie. Jest to zbiornik typu „żwirownia”, zalane 35 lat temu. Zarybione wstępnie 5-6 lat temu oraz w tamtym...

Ogromne leszcze z rzeki

Piękne łopaty z małej rzeki.

Słodkie latem, śmierdzące wiosną?

Obecnie wchodząc do sklepu wędkarskiego możemy zauważyć półki pełne tzw. spożywki. Zaczynając od wszelkiego rodzaju zanęt, pelletów, kulek, po boostery czy dipy. Dzięki temu...