Pierwsze Karpie 2023r. Kontrola Obywatelska Niewymiarowa Ryba w Siatce

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#kontrola #wędkarstwo #karp
Plan był prosty, złowić pierwszego karpia w tym roku. Było dużo wyjazdów ale z klasycznym feederem, czas na grubsze zestawy. Poświęciłem dwa wyjazdy i zobaczcie co udało się złowić, trafiła mi się nawet kontrola obywatelska którą nagrałem. Sami powiedzcie czy taka kontrola wam przeszkadza czy po prostu ktoś się czepia?

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:

Sklep:

Możecie nas wspierać, kwota przeznaczona od Was w całości zostanie przekazana na wyjazdy wędkarskie w celu nagrywania materiału. Udało nam się już kupić odpowiedni mikrofon. Następna zbiórka będzie przekazana na wyjazd z którego nagramy ciekawy odcinek. Jak wiecie koszty są zawsze a każda wasza złotówka pomaga w naszym rozwoju. Nagrywamy właśnie dla was. Wpłaty można dokonywać w wielu możliwościach nawet tych najprostszych, jak wysłanie SMS. Poniżej link:

Jeśli chcesz nawiązać współprace , kontakt:
gietka.wedka@wp.pl

Insta:

Wędkarstwo,feeder,spławik,spinning,metoda gruntowa,Sportex,wędki,wędka,żyłka,zabawa,rywalizacja,puchar,puchary,konkurs,konkursy,jezioro,jeziora,staw,stawy,sum,leszcz,płoć,karp,certa,karpie,duża ryba,zasiadki,noc,ryby,zestawy wędkarskie,zestaw,przyjaciele,koledzy,jedzenie,krzesło,stanowisko feeder,stanowisko karpiowe,namiot,przyroda,woda,methodfeeder,ekipa,wędkowanie,kontrola,ryba,2023

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne