Method Feeder Polska Masters 2023

Powiązane artykuły

Pierwsze Info o MFP Masters 2023 na horyzoncie ?
Wpisuję datę w kalendarz i czy z wędkami czy bez będę na miejscu

Podajemy pierwsze szczegóły jubileuszowej 5. edycji naszej flagowej imprezy wędkarskiej organizowanej wspólnie ze Sklepem Wędkarskim Trotka! ?
Nasz wielki wędkarski turniej rozegramy w terminie 30.06-02.07.2023 r. na niezawodnej i niezwykle rybnej arenie jaką jest Łowisko Maślanka, które podczas ubiegłorocznej edycji ustanowiło absolutny rekord w postaci ponad 10 ton złowionych ryb w trakcie 3 tur wędkowania!
W tym roku wzorem poprzedniej edycji przygotowaliśmy miejsca dla 84 zawodników, które będą do zdobycia w formie zakupu biletów startowych. Ich dystrybucją tradycyjnie zajmie się współorganizator turnieju MFP Masters – Sklep Wędkarski Trotka.
Plan imprezy zakłada trzy punktowane dni (tury) rywalizacji – od piątku do niedzieli, które poprzedzone zostaną czwartkowym treningiem, podczas którego Organizator udostępni zawodnikom łowisko.
Tegoroczna edycja to już tradycyjnie wspólne dzieło wielu współpracujących podmiotów z branży wędkarskiej, co pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu organizacyjnego imprezy, w tym niezwykle atrakcyjnej puli nagród finansowych i rzeczowych. Turniej jak co roku przyciąga najlepszych zawodników łowiących na method feeder w Polsce, co gwarantuje najwyższy poziom sportowej rywalizacji. Potwierdza to ilość otrzymywanych od Was zapytań, co motywuje nas do pracy nad organizacją edycji 2023!
Ponadto jak co roku podczas trwania turnieju wszyscy uczestnicy spotkają się w wędkarskim gronie na oficjalnym bankiecie, aby porozmawiać oraz zintegrować się przy wybornej kolacji. Będzie to niezwykła okazja, aby spotkać się wspólnie w tak szczególnych okolicznościach – dobra zabawa gwarantowana!
Podsumowując:
? data: 30.06-02.07.2023 r.
?miejsce: Łowisko Maślanka
?3 dni rywalizacji + dzień treningowy
Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów, w tym dokładne informacje o biletach, zapisach, harmonogramie i regulaminie!
Pozdrawiamy,
zespół Method Feeder Polska
ekipa Sklepu Wędkarskiego Trotka

Sklep Wędkarski Trotka

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne