Ostatnie Duże Płocie z Rzeki i Wpadła Życiówka

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#płoć #rzeka #wędkarstwo

To chyba ostatnie fajne ryby z tego odcinka rzeki, wracają ciepłe dni i ryba zmieni swoje zachowanie. Mimo to trochę szkoda że na następne fajne duże płocie będziemy musieli czekać do kolejnej zimy. Zaczniemy teraz zmieniać miejsca połowów i filmy będą bardziej atrakcyjne. Zapraszamy na kolejny odcinek.

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:

Sklep:

Możecie nas wspierać, kwota przeznaczona od Was w całości zostanie przekazana na wyjazdy wędkarskie w celu nagrywania materiału. Udało nam się już kupić odpowiedni mikrofon. Następna zbiórka będzie przekazana na wyjazd z którego nagramy ciekawy odcinek. Jak wiecie koszty są zawsze a każda wasza złotówka pomaga w naszym rozwoju. Nagrywamy właśnie dla was. Wpłaty można dokonywać w wielu możliwościach nawet tych najprostszych, jak wysłanie SMS. Poniżej link:

Jeśli chcesz nawiązać współprace , kontakt:
gietka.wedka@wp.pl

Insta:

Wędkarstwo,feeder,metoda gruntowa,wędki,wędka,zabawa,puchar,jezioro,jeziora,staw,stawy,sum,leszcz,płoć,karp,karasiaś,wzdręga,krasnopiura,certa,świnka,leszcze,karpie,szczupak,sandacz,duża ryba,zasiadki,noc,nocki,ryby,zestawy wędkarskie,zestaw,przyjaciele,koledzy,gotowanie,jedzenie,krzesło,stanowisko wędkarskie,stanowisko feeder,stanowisko karpiowe,namiot,przyroda,woda,klasyczny feeder,methodfeeder,ekipa,wędkowanie,Płocie,Życiówka

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne