Najlepsze w Europie eliminacje do World Carp Classic – Karpiowy Puchar Mivardi

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Relacja z Karpiowego Pucharu Mivardi, polskich eliminacji do World Carp Classic, który odbył się w dniach 22-26 czerwca 2022 r. na łowisku Nekielka. Była to rekordowa edycja pod względem złowionych ryb, najlepsze eliminacje w Europie.

Główny sponsor zawodów:
✅ Mivardi –

Sponsorzy sektorowi:
✅ Bandit Carp –
✅ Carp Gravity –
✅ Fantazy Baits –

? Pełne wyniki zawodów znajdziecie tu –

? Kamera, montaż – Jarek Mroczek

Produkcja: Karp Max

—————————————————–
▶️Karp Max” jest pierwszym w Polsce i jedynym specjalistycznym czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu, ukazującym się nieprzerwanie od 2003 roku. Wydawany jest co dwa miesiące, na kredowym papierze, z lakierowaną okładką. Założycielem czasopisma i jego redaktorem naczelnym jest Przemysław Mroczek.

▶️Dla „Karp Maxa” piszą najbardziej znani polscy i zagraniczni karpiarze, m.in. Tomasz Nuckowski, Adrian Modzelewski, Zbigniew Hukałowicz, Tomasz Wasilewski, Paweł Szewc, Steve Briggs, Lukas Krasa, Rob Hughes. Czasopismo współpracuje z kilkoma podobnymi europejskimi wydawnictwami, m.in. „Carp-Talk” w Wielkiej Brytanii, „Media Carpe” we Francji, „VBK” w Belgii.

▶️W każdym numerze radzimy m.in. jak skutecznie łowić karpie i amury, opisujemy polskie i zagraniczne wody karpiowe, prezentujemy nowinki sprzętowe, relacje z zawodów karpiowych. Integralną częścią magazynu jest Parada Łowców, do której czytelnicy zgłaszają swoje największe połowy.

Wirtualnym przedłużeniem magazynu jest największy w Polsce portal karpiowy
➡️

Zapraszamy też na
➡️
➡️

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne