NA GRAND PRIX W MIAMI | MUHA – KEYW – KMIA | ATR 72/42-600 | #253 | LIVE PL

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Za wszystkie lajki, donejty, komentarze, aktywny udział w czacie, subskrypcje będę wdzięczny! Wsparcie jest ważne i oto was proszę!
==
💰Jak chcesz mnie wspomóc – tutaj masz link do donejtów:
️💰
💰paypal.me/kroksgaming
==
💲Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:

==
🟣Zapraszam cie na mój serwer na Discordzie:
🟣
==
🖥Specyfikacja komputera do grania:
💡Procesor:
💡Karta graficzna:
💡Pamięć:
💡SSD:
💡M.2:
💡Płyta główna:
💡Chłodzenie:
💡Dżojstik –
💡Myszka –
💡Klawiatura:
💡Stream Deck 1:
💡Stream Deck 2:
💡Mikrofon:
💡Kamera:
💡Słuchawki:

🖥Specyfikacja komputera do streamowania:
💡Procesor:
💡Karta graficzna:
💡Płyta główna:
💡Pamięć:
💡Dysk:

==
▶Jeżeli już tu jesteś, zajrzyj też na mój fan page. Zostaw lajka i bądź na bieżąco z wszystkimi filmami, które udostępniam na swoim kanale! Będę wdzięczny:
==
📣REGULAMIN

Brak znajomości regulaminu nie zwalnia Cię z obowiązku jego przestrzegania

Naruszenie regulaminu może skutkować usunięciem wiadomości, wyciszeniem lub permanentnym banem.

1. Szanuj innych !!! – Nie obrażaj ani nie oceniaj swoich rozmówców. Traktuj innych tak, jak Ty chcesz być traktowany(a). Tu wszyscy są równi, niezależnie od wieku, koloru skóry, różnych przekonań i różnych preferencji.
2. Bez “ej” !!! – Nie używaj “ej”, ponieważ to brak szacunku dla Twojego rozmówcy.
3. Używaj “@” – Staraj się używać “@” przed nick’iem swojego rozmówcy, wtedy ta osoba wie, że słowa skierowane są do niego(niej).
4. Caps lock OFF !!! – Bezwzględny zakaz pisania dużymi literami. Duże litery to “krzyk” – odsyłam do “netykiety”, a jak ktoś nie wie co to “netykieta, to odsyłam do “wujka Google”.
5. Bezwzględny zakaz reklamy !!! – Nie reklamuj się bez zgody Administratora kanału. Złamanie zakazu kończy się “banem”.
6. Zakaz spamu !!! – Za SPAM uważane są treści np.: kilka wiadomości z rzędu dla zwrócenia uwagi prowadzącego lub treści, które się powtarzają. SPAM = BAN.
7. Zapytaj raz (max. 2 razy) !!! – Nie pytaj o to samo kilka razy. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na swoje pytanie, to znaczy, że prowadzący lub osoby na czacie nie znają odpowiedzi. Zapytaj na Discordzie.
8. Nie pytaj o Moderację !!! – Na Moderatora trzeba zasłużyć. Aby otrzymać Moderatora musisz: być z kanałem od dłuższego czasu, znać i przestrzegać regulamin, odzywać się mądrze, pilnować innych rozmówców, być z kanałem na dobre i na złe. Pytanie o “Moda” będzie zignorowane lub może być potraktowane jak spam a SPAM = BAN.
9. Max. 3 emotki !!! – Dodanie w wiadomości więcej niż trzy emotki, będzie traktowane jako spam, a SPAM = BAN.
10. Problemy na Discord !!! – Na Discord znajdziesz działy takie jak: pomoc (wstaw link), malowania (wstaw link), landmarki (wstaw link) i inne.
11. Nie pytaj mnie gdzie pracuje, bo i tak nie odpowiem. To moja sfera prywatna.

#MFS2020 #MFS2020PL #MFS2020UPDATE5 #MFS2020KROKS #KROKSGAMING

microsoft flight simulator 2020 po polsku,mfs 2020 poradnik,mfs 2020 a320,mfs2020 poradnik po polsku,microsoft flight simulator xbox poradnik,mfs2020 xbox poradniki,mfs2020 xbox jak zaczac latac,mfs2020 xbox pl,mfs2020 xbox wydajność,KROKS MFS2020,kroks mfs,kroks,BAE 146,BAE 146 MFS2020,bae 146 just flight mfs,just flight mfs2020,mfs2020 bae146,MD-82 MFS2020,MD82 MFS2020,FLYTHEMADDOG MFS2020,MADDOG MFS2020 TUTORIAL,MD82 PORADNIK MFS2020

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne