Mój Rekord Karpia z PZW, Prawie 20 KG – NOWAKI NO KILL

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#wędkarstwo #carpfishing #karp
Każdemu trafia się taki dzień, ryby biorą jak szalone. Trafiłem i ja, łowię mnóstwo karpi w tym mój nowy rekord który ma prawie 20kg.

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:

Sklep:

Możecie nas wspierać, kwota przeznaczona od Was w całości zostanie przekazana na wyjazdy wędkarskie w celu nagrywania materiału. Udało nam się już kupić odpowiedni mikrofon. Następna zbiórka będzie przekazana na wyjazd z którego nagramy ciekawy odcinek. Jak wiecie koszty są zawsze a każda wasza złotówka pomaga w naszym rozwoju. Nagrywamy właśnie dla was. Wpłaty można dokonywać w wielu możliwościach nawet tych najprostszych, jak wysłanie SMS. Poniżej link:

Jeśli chcesz nawiązać współprace , kontakt:
gietka.wedka@wp.pl

Insta:

Wędkarstwo,feeder,metoda gruntowa,Sportex,wędki,wędka,zabawa,rywalizacja,puchar,puchary,konkurs,konkursy,jezioro,jeziora,staw,stawy,karp,karasiaś,leszcze,karpie,szczupak,sandacz,duża ryba,zasiadki,noc,nocki,ryby,zestawy wędkarskie,zestaw,przyjaciele,koledzy,gotowanie,jedzenie,krzesło,stanowisko wędkarskie,stanowisko feeder,stanowisko karpiowe,namiot,przyroda,woda,klasyczny feeder,methodfeeder,ekipa,wędkowanie,20KG,Rekord,PZW,Nowaki

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne