Method Feeder Polska Masters 2023 – zapisy od 8 marca

Powiązane artykułyZobacz film na YT
8 marca o godzinie 20:00 ruszają zapisy na Method Feeder Polska Masters. 84 zawodników, trzy dni, trzy różne strefy i dwanaście sektorów. Zawody rozegrane zostaną na Łowisku Maślanka Psary w dniach 30.06-02.07.2023 r. Pula nagród to 140 000 tys. zł. Zawodom patronuje Karp Max. Rozmowę z Kamilem Rękawkiem, współorganizatorem zawodów przeprowadził Przemysław Mroczek, redaktor naczelny czasopisma “Karp Max” podczas targów Rybomania w Poznaniu.

▶ Zapisy –
▶ Więcej szczegółów, regulamin –

➡️ Zdjęcia, montaż: Jarek Mroczek
➡️ Produkcja: Karp Max

Znajdziesz nas tu:

▶ WWW –
▶ Facebook –
▶ Instagram –
📧 Współpraca – redakcja@karpmax.pl

—————————————————————————————————————————————
➡️ Kupuję nowy numer “Karp Max” 1/2023 –

Czasopismo łowców karpi Karp Max dostępne jest w prenumeracie na 2023 z gratisami:
✅ wersja drukowana –
✅ e-wersja –

—————————————————–
▶️Karp Max” jest pierwszym w Polsce i jedynym specjalistycznym czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu, ukazującym się nieprzerwanie od 2003 roku. Wydawany jest co dwa miesiące, na kredowym papierze, z lakierowaną okładką. Założycielem czasopisma i jego redaktorem naczelnym jest Przemysław Mroczek.

▶️Dla „Karp Maxa” piszą najbardziej znani polscy i zagraniczni karpiarze, m.in. Tomasz Nuckowski, Adrian Modzelewski, Zbigniew Hukałowicz, Tomasz Wasilewski, Paweł Szewc, Steve Briggs, Lukas Krasa, Rob Hughes. Czasopismo współpracuje z kilkoma podobnymi europejskimi wydawnictwami, m.in. „Carp-Talk” w Wielkiej Brytanii, „Media Carpe” we Francji, „VBK” w Belgii.

▶️W każdym numerze radzimy m.in. jak skutecznie łowić karpie i amury, opisujemy polskie i zagraniczne wody karpiowe, prezentujemy nowinki sprzętowe, relacje z zawodów karpiowych. Integralną częścią magazynu jest Parada Łowców, do której czytelnicy zgłaszają swoje największe połowy.

Wirtualnym przedłużeniem magazynu jest największy w Polsce portal karpiowy
➡️

method feeder,method feeder polska masters 2023,zawody method feederowe,sklep trotka

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne