ŁOWIĘ SZCZUPAKI na STARORZECZACH ! WĘDKARSTWO SPINNINGOWE 2023

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Łowię szczupaki na małych Wiślanych dołkach czyli wędkarska wyprawa ze spinningiem w ręku na dawno nie odwiedzane przeze mnie Wiślane starorzecza. Celem były majowe szczupaki. Czy w tych niewielkich bagienkach żyją jeszcze jakieś ryby ? Czy uda mi się złowić jakiegoś szczupaka ?

➡️ *ZOBACZ RÓWNIEŻ :*
▸ Brały tylko na ten wobler –
▸ Jakie miejsca na rzeczny spławik –
▸ Jak prowadzić gumę na szczupaka –

➡️ *MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE :*
▸ Facebook –
▸ Instagram –
▸ Grupa fb –
▸ Tik Tok –

➡️ *UWAGA – JAK MOŻESZ WESPRZEĆ MÓJ KANAŁ :*
Nie organizuję zrzutek, dotacji i tym podobnych rzeczy. Kanał możesz wesprzeć subskrybując go i oglądając regularnie moje filmy wędkarskie. Bardzo pomocne będzie również zostawienie łapki w górę, komentarza i udostępnienie filmu. Jeśli oglądalność utrzyma się na dostatecznym poziomie na pewno poradzę sobie z regularnym prowadzeniem kanału. Z góry bardzo dziękuję.

#wędkarstwo #szczupak #starorzecze

➡️ *O MNIE :*
Wędkarstwo w obiektywie kamery, która towarzyszy mi podczas wędkarskich wypraw nad wodę. W filmach wędkarskich, które nagrywam staram się przekazać zdobytą przeze mnie wiedzę wędkarską oraz pokazuję techniki wędkarskie wykorzystywane przeze mnie do połowu różnych gatunków ryb. Sposoby łowienia ryb, które preferuję to przede wszystkim spinning, łowienie na spławik oraz łowienie na grunt. Poza wspomnianymi metodami wędkarskimi sporadycznie sięgam po inne techniki ale traktuje je jako urozmaicenie.

wędkarstwo,wędkarstwo 2022,wedkarstwo,2022,łowienie ryb,ryby,paweł kukla,pawel kukla,wedkowanie

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne