LINY I KARPIE NA METHOD FEEDER | Matrix Masterclass

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Mateusz Okurzały wybrał się nad zalew w Miliczu zapolować na piękne liny, które żyją tam w dużych ilościach. Łowił tam pierwszy raz, także musiał od zera rozpoznać łowisko. Pogoda też nie rozpieszczała. Zobaczycie jak sobie poradził i jakie bonusy mu się trafiły:)
Siatka na ryby była użyta tylko na potrzeby filmu:)

Rozdziały:

0:00 Intro I wstęp
1:20 Zanęty
3:29 Gruntowanie i wybór stref do łowienia
8:05 Nęcenie
9:11 Zaczynamy łowienie
11:48 Kilka słów o przyponach i haczykach
12:55 Jak sprawdzić czy haczyk pasuje do przynęty
13:21 Kolejne branie i pierwsza ryba
14:59 Łowimy
16:56 Kolejne branie
18:17 Zmiana haczyka na większy i nabijanie podajnika na dwa razy
20:36 Pierwszy lin
24:07 Nowa jeszcze dalsza linia łowienia i ogromny karp
29:12 Piękne branie i lin ze środkowej linii
30:35 Jeszcze większy karp
35:57 Sprzęt użyty do łowienia
38:11 Kolejny karp
40:29 Jakie podajniki na których liniach
41:54 Następny karp
43:30 Piękny lin
46:17 Podsumowanie i prezentacja ryb

Matrix Fishing TV to miejsce, gdzie znajduje się olbrzymia kolekcja filmów dotyczących szeroko pojętego wędkarstwa wyczynowego. Znajdziesz tu klipy i filmy wędkarskie, zaczynając od serii Marcin Kostera VS oraz Matrix Mini Masterclass, aż po materiały dotyczące najnowszych produktów oraz darmowe Match Fishing DVD. Pracując dla marki Matrix jesteśmy dumni, że produkujemy wysokiej jakości sprzęt wędkarski dla wędkarzy wyczynowych oraz tych wszystkich, którzy kochają nowoczesne techniki połowu ryb spokojnego żeru. W naszych filmach dotyczących produktów i porad otrzymasz wyczerpujące informacje, w jaki sposób dobrać właściwą wędkę, tyczkę czy kołowrotek. Które z siedzisk jest najlepiej dopasowane do Twojego stylu łowienia, jaka żyłka i haczyki są najlepsze do łowienia fedderem lub tyczką oraz jak dobrać najlepszy pellet waggler do danych warunków nad wodą. Naszym celem jest to, abyś łowił więcej ryb. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze filmy, a jeśli tak, to zalajkuj je, udostępnij innym i skomentuj.

www.fishmatrix.co.uk

Preston Innovations,Tackle Guru,MAP Tackle,Sensas,Colmic,Fishing,Angling,Match Fishing,Coarse Fishing,Garbolino,Fishing Tackle,Fishing Products,Pole Fishing,Feeder Fishing,Waggler Fishing,Drennan,Browning,Winning Ways,Jamie Hughes,Spotted Fin,Dynamite Baits,Bait Tech,Maver,Cadence,Rive,Daiwa,Shimano,Fish Matrix,Matrix,Steve Ringer,Des Shipp

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne