KTÓRY PODAJNIK DO METHOD FEEDER WYBRAĆ, JAK GO UŻYWAĆ, JAK GO RYBY WIDZĄ

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Łukasz Skirski omawia podajniki do methody dostępne w ofercie Matrixa. Tłumaczy jak dobrać właściwy model, jego wielkość oraz ciężar. Zobaczycie też jak zachowuje się zanęta i przynęta w poszczególnych modelach.

Rozdziały:

0:00 Intro I wstęp
1:23 Modele podajników – ALLOY METHOD FEEDER
3:38 Podajniki z burtą – ALLOY OPEN FEEDER
7:03 Podajnik półzamknięty – INTERCHANGEABLE PELLET FEEDER
8:04 Łatwość wymiany podajników, zarówno rozmiarów jak i modeli
9:02 Rurki do podajników z amortyzatorem – ELASTICATED TUBES
9:55 Jaki ciężar i wielkość podajnika wybierać
11:23 Rodzaje przyponów i ich dobór do przynęty
13:57 Testy różnych podajników
14:42 Pellet z panierką w podajniku bez burty
15:33 Sama zanęta w podajniku bez burty
17:22 Czysty pellet w podajniku bez burty
18:01 Zanęta z pelletem pół na pół w podajniku bez burty
19:00 Jak nabijać podajnik z burtą
19:34 Czysta zanęta w podajniku z burtą
20:49 Zanęta z pelletem pół na pół w podajniku z burtą
21:34 Czysty pellet w podajniku z burtą
22:11 Podsumowanie

Matrix Fishing TV to miejsce, gdzie znajduje się olbrzymia kolekcja filmów dotyczących szeroko pojętego wędkarstwa wyczynowego. Znajdziesz tu klipy i filmy wędkarskie, zaczynając od serii Marcin Kostera VS oraz Matrix Mini Masterclass, aż po materiały dotyczące najnowszych produktów oraz darmowe Match Fishing DVD. Pracując dla marki Matrix jesteśmy dumni, że produkujemy wysokiej jakości sprzęt wędkarski dla wędkarzy wyczynowych oraz tych wszystkich, którzy kochają nowoczesne techniki połowu ryb spokojnego żeru. W naszych filmach dotyczących produktów i porad otrzymasz wyczerpujące informacje, w jaki sposób dobrać właściwą wędkę, tyczkę czy kołowrotek. Które z siedzisk jest najlepiej dopasowane do Twojego stylu łowienia, jaka żyłka i haczyki są najlepsze do łowienia fedderem lub tyczką oraz jak dobrać najlepszy pellet waggler do danych warunków nad wodą. Naszym celem jest to, abyś łowił więcej ryb. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze filmy, a jeśli tak, to zalajkuj je, udostępnij innym i skomentuj.

www.fishmatrix.co.uk

Preston Innovations,Tackle Guru,MAP Tackle,Sensas,Colmic,Fishing,Angling,Match Fishing,Coarse Fishing,Garbolino,Fishing Tackle,Fishing Products,Pole Fishing,Feeder Fishing,Waggler Fishing,Drennan,Browning,Winning Ways,Jamie Hughes,Spotted Fin,Dynamite Baits,Bait Tech,Maver,Cadence,Rive,Daiwa,Shimano,Fish Matrix,Matrix,Steve Ringer,Des Shipp

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne