Komiks karpiowy – “Fikoty Family. Ten karpiowy” – Możesz go wygrać

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Do redakcji “Karp Max” dotarł komiks pt. “Fikoty Family. Ten karpiowy”. To pierwsze w Polsce wydanie albumowe komiksu o tematyce karpiowej. Jego autorami są Agnieszka Ostrowska-Błońska i Paweł Błoński. Paweł jest rysownikiem i projektantem, Agnieszka scenarzystką oraz twórcą bajek i legend.

Komiks “Fikoty Family. Ten karpiowy” opowiada o pierwszej wyprawie na karpie rodziny Fikocińskich. Został wydany dzięki współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior – ZPO w Szczecinku. Jest to publikacja bezpłatna i jeden egzemplarz możecie wygrać w naszym konkursie. Co trzeba zrobić? Dowiecie się z filmu.

➡️ Prowadzenie: Przemysław Mroczek
➡️ Zdjęcia, montaż: Jarek Mroczek
➡️ Produkcja: Karp Max

Znajdziesz nas tu:

▶ WWW –
▶ Facebook –
▶ Instagram –
📧 Współpraca – redakcja@karpmax.pl

—————————————————————————————————————————————
➡️ Kupuję nowy numer “Karp Max” 1/2023 –

Czasopismo łowców karpi Karp Max dostępne jest w prenumeracie na 2023 z gratisami:
✅ wersja drukowana –
✅ e-wersja –

—————————————————–
▶️Karp Max” jest pierwszym w Polsce i jedynym specjalistycznym czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu, ukazującym się nieprzerwanie od 2003 roku. Wydawany jest co dwa miesiące, na kredowym papierze, z lakierowaną okładką. Założycielem czasopisma i jego redaktorem naczelnym jest Przemysław Mroczek.

▶️Dla „Karp Maxa” piszą najbardziej znani polscy i zagraniczni karpiarze, m.in. Tomasz Nuckowski, Adrian Modzelewski, Zbigniew Hukałowicz, Tomasz Wasilewski, Paweł Szewc, Steve Briggs, Lukas Krasa, Rob Hughes. Czasopismo współpracuje z kilkoma podobnymi europejskimi wydawnictwami, m.in. „Carp-Talk” w Wielkiej Brytanii, „Media Carpe” we Francji, „VBK” w Belgii.

▶️W każdym numerze radzimy m.in. jak skutecznie łowić karpie i amury, opisujemy polskie i zagraniczne wody karpiowe, prezentujemy nowinki sprzętowe, relacje z zawodów karpiowych. Integralną częścią magazynu jest Parada Łowców, do której czytelnicy zgłaszają swoje największe połowy.

Wirtualnym przedłużeniem magazynu jest największy w Polsce portal karpiowy
➡️

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne