KLAMOT na NOWĄ WĘDKĘ i JAK ZBUDOWAĆ ZESTAW SPŁAWIKOWY

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Kolejna wędkarska wyprawa nad rzekę Wisłę z przystawka spławikową. Tym razem w akcji po raz pierwszy w filmie nowa wędka do rzecznego łowienia na spławik. Celem były oczywiście rzeczne klenie. Poza tym w filmie pokazuję krok po kroku jak zbudować zestaw do przystawki spławikowej oraz pokazuję jaki sprzęt będzie nam do tego potrzebny. W filmie zobaczycie też kilka Wiślanych ryb no i oczywiście wędkarską przygodę nad rzeką.

➡️ *SPRZĘT Z FILMU :*
▸ Wędka Jaxon Green Point Bolonka –
▸ Kołowrotek Jaxon Kreon KX 300 –
▸ Spławik SE-KRC 6gr. –
▸ Żyłka Owner Broad Green 0,20mm –
▸ Haczyki Owner Keiryu 50175 rozm. 4 –

➡️ *ZOBACZ RÓWNIEŻ :*
▸ Dzięki temu wyciągniesz więcej ryb –
▸ Wiosenne łowienie na spławik –
▸ Łowienie ryb na groch –

➡️ *MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE :*
▸ Facebook –
▸ Instagram –
▸ Grupa fb –
▸ Tik Tok –

➡️ *UWAGA – JAK MOŻESZ WESPRZEĆ MÓJ KANAŁ :*
Nie organizuję zrzutek, dotacji i tym podobnych rzeczy. Kanał możesz wesprzeć subskrybując go i oglądając regularnie moje filmy wędkarskie. Bardzo pomocne będzie również zostawienie łapki w górę, komentarza i udostępnienie filmu. Jeśli oglądalność utrzyma się na dostatecznym poziomie na pewno poradzę sobie z regularnym prowadzeniem kanału. Z góry bardzo dziękuję.

#wędkarstwo #spławik #ryby

➡️ *O MNIE :*
Wędkarstwo w obiektywie kamery, która towarzyszy mi podczas wypraw nad wodę. W filmach wędkarskich, które nagrywam staram się przekazać zdobytą przeze mnie wiedzę oraz pokazuję techniki wędkarskie wykorzystywane przeze mnie do połowu różnych gatunków ryb. Sposoby łowienia ryb, które preferuję to przede wszystkim spinning, łowienie na spławik oraz łowienie na grunt. Poza wspomnianymi metodami wędkarskimi sporadycznie sięgam po inne techniki ale traktuje je jako urozmaicenie.

wędkarstwo,wędkarstwo 2022,wedkarstwo,2022,łowienie ryb,ryby,paweł kukla,pawel kukla,wedkowanie,przystawka spławikowa,łowienie na spławik

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne