KARPIOWANIE NA KOMERCJI | Fox carp fishing

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Często łowisz na komercyjnych wodach? Zobacz jakie porady przygotował Kuba. Przy okazji złowił kilka pięknych ryb do kamery!

.
NIE ZAPOMNIJ SUBSKRYBOWAĆ
.
.
Polub nas na Facebook:
.
Obserwuj nas na Instagram:
.
.
Na naszym kanale Fox Fishing TV Polska znajduje się ogromna kolekcja filmów o połowach karpi. Od produkcji nad wodą z naszym zespołem konsultantów, po wszystkie najnowsze filmy o produktach i DVD EDGES Carp Fishing! W Fox Fishing TV, zajmujemy się treściami związanymi z naszą pasją do karpiowania. Na tym kanale poznasz najpopularniejszych w kraju karpiarzy takich jak Adrian Modzelewski, Piotr Bytom, Mariusz Posmyk, Karpiolog, Bogdan Gackowski, Mariusz Niedźwiecki, Przemek Pająk, a także wielu innych tworzących zespół. Ten kanał ma na celu pomóc Ci w nauce i doskonaleniu się jako karpiarz, zapewniając jednocześnie rozrywkę i inspirację do wyruszenia w świat i cieszenia się tą wspaniałą rozrywką!
.

Fox International to jeden z największych na świecie producentów sprzętu karpiowego, dostarczający ponad 3000 produktów wędkarzom karpiowym, którzy potrzebują sprzętu wędkarskiego wysokiej jakości, spełniającego nasze wyjątkowo wysokie standardy. Przedmioty takie jak namioty, łóżka, wędki, kołowrotki, bagaże, aż do końcowych zestawów, takich jak haczyki, przypony i krętliki. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze filmy, a jeśli chcesz, polub je, udostępnij i skomentuj.
#Fox #Foxinternational #Carpfishing

FOX,KRPLG,KARPIOWYM SZLAKIEM,Korda Thinking Tackle,GENESIS CARP,KARPIOWY JANUSZ,WARMUZBAITS,WARMUZTV,CARPOHOLIX,Fox,Fox International,Korda,Nash,Carp,Carp Fishing,Carp Tackle,Fishing Tackle,Carpy,camo,boat,karp,karpiowanie,wędkarstwo,carpy,bergar,rafish,gosławice,lake,komercja

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne