Karpie to uwielbiają – orzech tygrysi i kukurydza. Dynamite Baits Sweet Tiger & Corn

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Orzech tygrysi jest niezwykle skuteczny na karpia, ale po pierwsze wiele łowisk zakazało jego używania zarówno jako zanęty, jak i przynęty, a po za tym odpowiednie przygotowanie orzecha wymaga czasu i wiedzy. Naprzeciw temu zapotrzebowaniu wyszła właśnie firma Dynamite Baits wypuszczając serię Sweet Tiger & Corn. W jej skład wchodzą kulki zanętowe, haczykowe, zalewy, a także zanęta sypka do Zig Riga.

? Kamera, montaż – Jarek Mroczek

Produkcja: Karp Max

—————————————————–
▶️Karp Max” jest pierwszym w Polsce i jedynym specjalistycznym czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu, ukazującym się nieprzerwanie od 2003 roku. Wydawany jest co dwa miesiące, na kredowym papierze, z lakierowaną okładką. Założycielem czasopisma i jego redaktorem naczelnym jest Przemysław Mroczek.

▶️Dla „Karp Maxa” piszą najbardziej znani polscy i zagraniczni karpiarze, m.in. Tomasz Nuckowski, Adrian Modzelewski, Zbigniew Hukałowicz, Tomasz Wasilewski, Paweł Szewc, Steve Briggs, Lukas Krasa, Rob Hughes. Czasopismo współpracuje z kilkoma podobnymi europejskimi wydawnictwami, m.in. „Carp-Talk” w Wielkiej Brytanii, „Media Carpe” we Francji, „VBK” w Belgii.

▶️W każdym numerze radzimy m.in. jak skutecznie łowić karpie i amury, opisujemy polskie i zagraniczne wody karpiowe, prezentujemy nowinki sprzętowe, relacje z zawodów karpiowych. Integralną częścią magazynu jest Parada Łowców, do której czytelnicy zgłaszają swoje największe połowy.

Wirtualnym przedłużeniem magazynu jest największy w Polsce portal karpiowy
➡️

Zapraszamy też na
➡️
➡️

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne