Jakie haki na karpie i amury – Przyponowe patenty znad wody – odcinek 11 – NLT.SKLEP.PL

Powiązane artykułyZobacz film na YT
WPADNIJ NA ZAKUPY –
PORADNIK NLT –
SUBSKRYBUJ –

Jakie haki na karpie i amury? Nie wiesz, jaki hak zastosować do danej przynęty, czy warunków, które napotkasz nad wodą? Monika, Łukasz i Wojtek omówią jedne z najlepszych haków na rynku marki PB Products.
Cała oferta haków PB Products dostępna jest w salonie NLT.SKLEP.PL w Będzinie przy ulicy Limanowskiego oraz na naszej stronie:

Kontynuacja cyklu filmów, w których Monika pokazywała Wam jak wykonać jej ulubione przypony. Tym razem wracamy z cyklem PRZYPONOWE PATENTY zrealizowanym znad wody podczas zasiadki na łowisku Wilga Wodna Kraina. Opowiemy Wam o gotowych przyponach, hakach, pozycjonerach, elementach zestawu oraz plecionkach przyponowych firmy, która jest pionierem w wymyślaniu i wytwarzaniu innowacyjnych materiałów przyponowych.

nlt,nlt.sklep.pl,przyponowe patenty,haki,haczyk,haki na karpie,haki na amury,haczyki,jakie haki na karpie,jakie haki na amury,amur,karp,pb products,sklep wędkarski,karp max,karpiostrada.pl,wiadomości wędkarskie,filmy wędkarskie,na karpie,na ryby,filmy o rybach

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne