InfinityCarpTeam – PIĘKNA RYBA Z WYGONINA – WĘDKARSTWO KARPIOWE NA POMORZU! – Karpiowy Łuki!

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Zapraszam was do obejrzenia filmu z #ŁowiskoWygonin!

Jedno z moich małych, karpiowych marzeń zostało spełnione. Podczas wyprawy po Polsce odwiedziłem jedno z najbardziej znanych i klimatycznych zbiorników, cieszących się wielka popularnością wśród karpiarzy – oczywiście mowa o Jeziorze Wygoninie!

Orzech tygrysi, kulki, pellety, ziarna. Wiemy doskonale, aby przechytrzyć te największe ryby – zanęta i przynęta to tylko kropla w morzu całego ogromu doświadczenia i tego co najważniejsze w wędkarstwie karpiowym – szczęścia.

Zobaczcie co się udało wypracować!

Zapraszam do filmu!

#zasiadkakarpiowa
#jakzłowićkarpia

——————————————————————–

? INFINITYCARP #COMMUNITY – SPOŁECZNOŚĆ DLA KARPIARZY
Chciałbyś dołączyć? zapraszamy wszystkich chętnych karpiarzy, którzy chcą się rozwijać i działać razem z nami! W tej chwili w #Community zrzesza już ponad 100 osób, które wspólnie planują zasiadki, wymieniają się wiedzą oraz świetnie się bawią. Odwiedź nasz facebook i skontaktuj się z nami jeśli chciałbyś działać razem z nami!

——————————————————————–

? STRONA DOMOWA INFINITBOAT – GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE INFORMACJE: ▸HTTPS://WWW.INFINITYBOAT.PL

——————————————————————–

? SKLEP PREMIUM DLA KARPIARZY !!

? GDZIE NAS SZUKAĆ?

? SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

#InfinityCarpTeam #Starbaits #InfinityCarp #MassiveBaits #Karp #NashTackle #carp #carpfishing #fishing #carpy #fishinglife #fishingtrip #angling #karpiarstwo #karpfen #wędkarstwo #fish #carpangler #mirrorcarp #commoncarp #grasscarp #catchandrelease #karper #lake #boiles #karpervissen

wygonin,karp,karpiowanie,karpiowyłuki,infinitycarpteam

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne