Idealny prezent dla karpiarza? Karta podarunkowa!

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Nie masz pomysłu na prezent? Boisz się, że prezent będzie nie trafiony? Wybierz prezent, który na pewno spełni oczekiwania obdarowanego! Prezent w formie bonu przedpłaconego (Karty Podarunkowej), który obdarowany będzie mógł wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu bonu.
Sprawdź tutaj:

Warunki realizacji bonu:

Jednorazowy Bon Prezentowy na okaziciela o wybranej wartości prezentu do wykorzystania na zakupy. Ważność bonu: 2 miesiące od daty zakupu. Bon zostanie wysłany w formie fizycznej na wskazany adres w zamówieniu.
Bon Prezentowy na zakupy w Sklepie dla Karpiarzy www.ROCKWORLD.pl. Bonu nie można wymienić na pieniądze. Wartość i data ważności bonu jest oznaczona przy kodzie kreskowym. Bon Prezentowy dotyczy wyłącznie produktów znajdujących się w ofercie sklepu. Bon należy zrealizować jednorazowo podając indywidualny kod znajdujący się poniżej kodu kreskowego w drugim etapie składania zamówienia, w oznaczonym miejscu, powyżej podawanych danych adresowych. Bon prezentowy jest zabezpieczony oraz numerowany jednorazowym kodem, realizowanym na okaziciela. Bon można wykorzystać zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym!

Wartość karty podarunkowej można dobrać w zależności od przeznaczonego budżetu na prezent. POLECAMY!
__________________________________________

#SklepKarpiowy #SklepDlaKarpiarzy #ROCKWORLD #pomysłnaprezent #pomyslnaprezent #prezentdlakarpiarza22 #kartapodarunkowa #kartaprezentowa #prezent #podchoinke #gift #BigFish #carp #karp #carping #karpiowanie #karpiarstwo #karpiarz #wedkarstwo

Zajrzyj na nasze strony:
_______________________

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne