HANDEL w Diablo 4 okazał się… genialny?

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Kiedy zobaczyłem jak wygląda Handel (Trade) w Diablo 4 stwierdziłem jedno: “Crap!”. Jednak jeśli zagłębimy się w działanie wszystkich systemów jakie oferuje D4 (szczególnie w Endgame), okazuję się, że struktura jaką Blizzard przygotował w handlu jest idealnym kompromisem. Zadowoli zarówno fanów handlu jak i fanów normalnego grania w gierkę. Mega sztos!

W Diablo 4 zagramy już w czerwcu. Tego dnia będziemy mieli okazja zagrać jedną z 5 klas postaci: Barbarzyńca (Barbarian), Druid, Necromancer (Nekromanta), Lotrzyk (Rogue), Czarodziejka (Sorcerer)

Diablo 4 to długo wyczekiwana gra produkcji Blizzard Entertainment. W tym filmie podzielę się wrażeniami z zeszłorocznej bety endgame’u obcnego w D4. Diablo IV bez wątpienia będzie grą bardzo dobrą, ale… czy ma szanse stać się najlepszym hack’and’slashem na rynku i pobić Path of Exile? Dużo zależy od decyzji developerów ze studia Blizzard.

Szukasz materiałów o Diablo 4 po polsku? Znajdziesz je na tym kanale!

➧ WSZYSTKIE ważne linki ◆

poradnik,pl,mkrr3,mkrr,mkr,polska,polsku,diablo,diablo 4,diablo IV,d4,div,blizzard,rogue,barbarian,sorcerer,druid,beta,klasy,classes,gameplay,Barbarzyńca (Barbarian),Druid,Necromancer (Nekromanta),Lotrzyk (Rogue),Czarodziejka (Sorcerer),Barbarian,Necromancer,Rogue,Sorcerer,open beta,barbarzyńca,łotrzyk,czarodziejka,nekromenta

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne