FEEDEROWA TAKTYKA na JESIENNE LESZCZE – PIKER / KLASYK

Powiązane artykułyZobacz film na YT
FEEDEROWA TAKTYKA na JESIENNE LESZCZE – PIKER / KLASYK

? nasz portal wędkarski
? sklep wędkarski
? WJNR TEAM NA FACEBOOK
? FAnPAGE

Robaki

Jedziemy na ryby od lat pokazuje rekreacyjne oraz sportowe wędkarstwo, zapraszam do kolejnego filmu.

#feeder #nafeeder #feederowe
Film z gotowym planem zanętowym na łowiska z duża ilością
małych/średnich ryb na jesień. Taktyka pozwala na tzw wkręcanie się ryb aż do samego końca, efekt widać na filmie.
Zapraszam również do odwiedzin naszego jeszcze ciepłego sklepu wędkarskiego, wszelaka pomoc w wykryciu problemów będzie bardzo pozytywna. Adres wsparcie jest nam teraz bardzo potrzebne.
Możecie nas odwiedzić pod adresem
W ofercie naszego sklepu znajdziecie specjalnie wyselekcjonowane przez nas produkty, które uważamy za godne uwagi.
Oferta na tę chwilę nie jest jeszcze pełna i nie ma wszystkiego co byśmy chcieli, ale będziemy ją na bieżąco uzupełniać.
Tak jak pisaliśmy wcześniej stawiamy na rozwój i ciekawe rozwiązania. Dlatego m.in. powstała specjalna kategoria o nazwie NA START, która ma na celu wsparcie osób, które nie są do końca obeznane ze sprzętem wędkarskim. Znajdą się w niej produkty w korzystnej relacji ceny do jakości oraz sprzęt polecany na początek przygody z feederem i metodą.
Sklep ten ma być dopełnieniem naszej dotychczasowej działalności, której celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem wędkarskim. Chcielibyśmy, żeby Osmo Fishing ze wszystkimi jego składowymi, było „miejscem” dla wszystkich, którzy chcą się uczyć, doskonalić i rozwijać swoją pasję.
Jest to dla nas duże wyzwanie, ale czujemy, że z naszym zaangażowaniem i waszym wsparciem, którego doświadczamy na co dzień, będziemy mogli rozwijać i kontynuować misję Osmo Fishing.
Towar z filmu
-Glina Double Leam Górek 2litry
-Zanęta CSuperL 1 Litr
-Jokers 500ml
Wędka
Tubertini TBR LAKE
Kołowrotek Tubertini Drex
Pleciona Mikado octa 0.10
Przypon 0,15 Reflo Power
Haczyk kamasan b560 rozmiar 14

Pozdrawiam serdecznie

feeder,feeder 2021,pzw,duze ryby,wędkarstwo,wedkarstwo,lowienie ryb,duzo ryb,wędkarstwo gruntowe,ryby,wędkarstwo feederowe,wedkarstwo feederowe,lowienie feeder,2022,methoda 2022,pzw 2022,method feeder,metoda 2022,methoda,wedkarstwo 2022,łowienie ryb,łowienie,wedkowanie,wędkarstwo 2022,challenge,filmy wędkarskie,rzeczny feeder,leszcz,bream,klasyczny feeder,wedkarstwo gruntowe,piker,jesienne,klasyczny,z koszyczkiem,jak łowić,leszcze jesienią

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne