Duże KARPIE z dużej odległości na METHOD FEEDER | Adam Niemiec

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Jak łowić karpie na method feeder na dystansie 70-100 metrów? Bywają takie dni, kiedy musimy poszukać ryb zdecydowanie dalej od brzegu. Wtedy warto wiedzieć, jak to zrobić. Nasz konsultant Adam Niemiec opowie Wam, w jaki sposób łowić na dalekim dystansie na method feeder i zdradzi Wam kilka przydatnych rozwiązań, które ułatwią Wam wędkowanie na dalekim dystansie.

Nasz konsultant Maciek Białdyga przedstawi Wam pięć rzeczy, które ułatwią Wam wędkowanie. Warto je mieć zawsze przy sobie.

Oficjalny kanał Preston Innovations Polska na YouTube to miejsce, w którym wszyscy wędkarze feederowi oraz spławikowi, zarówno startujący w zawodach, jak i łowiący rekreacyjnie, mogą zapoznać się z najnowszymi oraz najbardziej skutecznymi technikami połowu ryb. Na naszym kanale będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami firmy Preston Innovations, a także obejrzysz wspaniałe filmy, które zainspirują Cię do wędkowania i sprawią, że będziesz łowił więcej ryb!

Firma Preston Innovations jest liderem w produkcji sprzętu wędkarskiego zaprojektowanego z myślą o potrzebach współczesnego wędkarza łowiącego na feeder lub spławik. Nasz zespół konsultantów oraz konstruktorów stara się nieustannie wyprzedzać współczesne trendy i taktyki oraz tworzy produkty, których POTRZEBUJESZ, aby być o krok przed konkurencją. Mamy nadzieję, że kanał Preston Innovations Polska na YouTube przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak, prosimy o polubienie, zasubskrybowanie i pozostawienie komentarza!

#youtube #fishing #prestoninnovations #matchfishing #prestoninnovationspolska

www.prestoninnovations.com

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące tego filmu, zostaw komentarz poniżej!

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne