DUŻE karpie na MINI podajnik | Adam Niemiec

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Czasami warto sięgnąć po mniejszy podajnik, aby dobrać się do większych karpi. Nasz konsultant Adam Niemiec prezentuje sprzęt oraz sposoby nęcenia i łowienia, które stosuje w czasie wędkowania na krótkim dystansie na komercji. Do połowu Adam wybrał wędzisko z serii MONSTER X, z kołowrotkiem CENTRIS 520 NT. Na końcu zestawu niewielki podajnik ICS MINI. Podajnik Mini oparty na sukcesie ICS Dura Flat Method Feeder, jest idealnym wyborem, gdy potrzebujesz używać niewielkich ilości zanęty. Jak ryby reagowały na taktykę Adama? Zostańcie do końca i przekonajcie się sami! 🙂

Oficjalny kanał Preston Innovations Polska na YouTube to miejsce, w którym wszyscy wędkarze feederowi oraz spławikowi, zarówno startujący w zawodach, jak i łowiący rekreacyjnie, mogą zapoznać się z najnowszymi oraz najbardziej skutecznymi technikami połowu ryb. Na naszym kanale będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami firmy Preston Innovations, a także obejrzysz wspaniałe filmy, które zainspirują Cię do wędkowania i sprawią, że będziesz łowił więcej ryb!

Firma Preston Innovations jest liderem w produkcji sprzętu wędkarskiego zaprojektowanego z myślą o potrzebach współczesnego wędkarza łowiącego na feeder lub spławik. Nasz zespół konsultantów oraz konstruktorów stara się nieustannie wyprzedzać współczesne trendy i taktyki oraz tworzy produkty, których POTRZEBUJESZ, aby być o krok przed konkurencją. Mamy nadzieję, że kanał Preston Innovations Polska na YouTube przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak, prosimy o polubienie, zasubskrybowanie i pozostawienie komentarza!
#fishing #matchfishing #prestoninnovations #prestoninnovationspolska
www.prestoninnovations.com

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące tego filmu, zostaw komentarz poniżej!

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne