BARDUTA | Łowienie karpi na klimatycznym łowisku (Rafał Ginter)

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Zapraszamy na drugi film na naszym kanale!

W roli głównej Rafał Ginter który zaprezentował swój sposób na łowienie na Łowisku Barduta czyli pięknej klimatycznej wodzie z grążelami, zaczepami i wyspą!

Taktyka, zanęta, miejscówki, nęcenie itd to wszystko zobaczycie na tym filmie!

Zostawcie like, subskrypcje i dajcie znać w komentarzu jak wam podobał się materiał i czy byliście może już nad tym łowiskiem i jak wam poszło!

Zapraszamy do oglądania!

Polub nas na Facebooku:

Śledź nas na Instagramie:

Zapraszamy na naszą stronę:

Nasze nowości znajdziesz na stronie:

Avid Carp Fishing TV! Polska jest kanałem, na którym znajdziecie wiele DARMOWYCH treści dotyczących wędkarstwa karpiowego!

Avid Carp jest jednym z wiodących producentów sprzętu do połowu karpi, z którego korzystają Karpiarze z całego świata. Wszystkie nasze artykuły są produkowane z zachowaniem wyjątkowo wysokich standardów i zostały zaprojektowane przez Karpiarzy dla Karpiarzy.

W naszej szerokiej gamie produktów znajdziecie taki sprzęt jak: łóżka, namioty, wędziska, kołowrotki, bagaże oraz akcesoria służące do podebrania i zapewnienia bezpieczeństwa karpiom na brzegu. Oferujemy również pełen zakres drobnego sprzętu, takiego jak: haczyki, przypony, linki oraz krętliki.

Jeśli spodobały Wam się materiały, które przygotowaliśmy, pamiętajcie, aby je polubić, udostępnić i zasubskrybować kanał. Czekamy również na Wasze uwagi w sekcji komentarzy. Chętnie poznamy Wasze opinie!

Karpie 2022,karpie,łowienie karpi w zaczepach,zasiadka karpiowa,film karpiowy,łowienie karpi,jak łowić karpie,dzikie karpie,carp,carpfishing,avid,avid carp,avid poland,avid polska,carp fishing 2021,polish carp,rafal ginter,barduta

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne