ALE TAM JEST RYB ! ZIMOWISKO na ECHOSONDZIE DEEPER CHIRP+2 i DEEPER PRO+2

Powiązane artykułyZobacz film na YT
W filmie porównuję dwa modele echosondy wędkarskiej Deeper. Deeper PRO+2 oraz CHIRP+2 różnią się między sobą kilkoma parametrami technicznymi ale przede wszystkim różnica polega na rodzaju wysyłanego przez echosondy sygnale. W materiale prezentuję odczyty z wspomnianych wcześniej modeli Deepera wraz z krótkim komentarzem tak abyście mogli zobaczyć czym w praktyce różnią się generowane przez PRO+2 oraz CHIRP+2 obrazy.

00:00 Co porównujemy ?
00:51 Różnice w parametrach PRO+2 vs CHIRP+2
04:59 W czym lepszy jest sygnał CHIRP ?
08:37 Akcesoria dodatkowe do Deepera
10:43 Porównanie odczytów modeli PRO+2 vs CHIRP+2
11:35 Jak wygląda zimowisko ryb ?
13:41 Jak Deeper pokazuje miękkie dno ?
15:28 Podsumowanie

➡️ *WIĘCEJ O DEEPER :*
▸Więcej Deeperze –
▸12-miesięczny dostęp do globalnych map głębokości –

➡️ *MOJE FILMY Z DEEPEREM :*
▸O aplikacji Deeper –
▸Sondowanie z brzegu –
▸Deeper na rzece –
▸Unboxing –

➡️ *WIĘCEJ VLOGÓW* –

➡️ *MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE :*
▸ Facebook –
▸ Instagram –
▸ Grupa fb –
▸ Tik Tok –

➡️ *UWAGA – JAK MOŻESZ WESPRZEĆ MÓJ KANAŁ :*
Nie organizuję zrzutek, dotacji i tym podobnych rzeczy. Kanał możesz wesprzeć subskrybując go i oglądając regularnie moje filmy wędkarskie. Bardzo pomocne będzie również zostawienie łapki w górę, komentarza i udostępnienie filmu. Jeśli oglądalność utrzyma się na dostatecznym poziomie na pewno poradzę sobie z regularnym prowadzeniem kanału. Z góry bardzo dziękuję.

#wędkarstwo #deeper #deepersonar

➡️ *O MNIE :*
Wędkarstwo w obiektywie kamery, która towarzyszy mi podczas wędkarskich wypraw nad wodę. W filmach wędkarskich, które nagrywam staram się przekazać zdobytą przeze mnie wiedzę wędkarską oraz pokazuję techniki wędkarskie wykorzystywane przeze mnie do połowu różnych gatunków ryb. Sposoby łowienia ryb, które preferuję to przede wszystkim spinning, łowienie na spławik oraz łowienie na grunt. Poza wspomnianymi metodami wędkarskimi sporadycznie sięgam po inne techniki ale traktuje je jako urozmaicenie.

wędkarstwo,wędkarstwo 2022,wedkarstwo,2022,łowienie ryb,ryby,paweł kukla,pawel kukla,wedkowanie,echosonda,deeper,pro+2,chirp+2,test,porównanie

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne