ABC METHOD FEEDER – część IV – JAK ZAWIĄZAĆ PRZYPONY | Adam Niemiec

Powiązane artykułyZobacz film na YT
Zapraszamy na czwartą i zarazem ostatnią część nowej serii pod tytułem ABC methody feeder. Seria składa się z czterech części. Nasz konsultant Adam Niemiec opowiada o tym, jak wybrać wędzisko do methody, jak dopasować kołowrotek do methody, jak zmontować zestaw, czy jak zawiązać przypon.

Oficjalny kanał Preston Innovations Polska na YouTube to miejsce, w którym wszyscy wędkarze feederowi oraz spławikowi, zarówno startujący w zawodach, jak i łowiący rekreacyjnie, mogą zapoznać się z najnowszymi oraz najbardziej skutecznymi technikami połowu ryb. Na naszym kanale będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami firmy Preston Innovations, a także obejrzysz wspaniałe filmy, które zainspirują Cię do wędkowania i sprawią, że będziesz łowił więcej ryb!

Firma Preston Innovations jest liderem w produkcji sprzętu wędkarskiego zaprojektowanego z myślą o potrzebach współczesnego wędkarza łowiącego na feeder, method feeder lub spławik. Nasz zespół konsultantów oraz konstruktorów stara się nieustannie wyprzedzać współczesne trendy i taktyki oraz tworzy produkty, których POTRZEBUJESZ, aby być o krok przed konkurencją. Mamy nadzieję, że kanał Preston Innovations Polska na YouTube przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak, prosimy o polubienie, zasubskrybowanie i pozostawienie komentarza!

#methodfeeder #fishing #wędkarstwo #prestoninnovations #matchfishing #prestoninnovationspolska

www.prestoninnovations.com

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące tego filmu, zostaw komentarz poniżej!

[vid_tags]

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne