2 odcinek – Wisła – Janowiec – 15 -16.04.2023

Powiązane artykułyZobacz film na YT
#ryby #wisła #janowiec #wędkarstwo2023 #wędkarstwo #wedkarz #wędkarz #fishing #fishinglife #fishingtrip #fishingvideo

Witajcie w drugim odcinku #TOMCZYKwedkuje tym razem z Darkiem wybraliśmy się na pierwszą nockę na Wisłę z soboty na niedzielę (15-16.04)
Nad wodę dotarliśmy grubo po 16, a przed wyjazdem popełniliśmy szkolny błąd… nie sprawdziliśmy poziomu Wisły a ten wynosił aż 330 cm, dlatego kilka miejscówek na które przyjechaliśmy zostało zalane… Ostatecznie wybór padł na nieczynną jeszcze przeprawę promową w Janowcu, która posiada mini porcik do wodowania sprzętu pływającego. Pierwszy dzień aż do północy Darek złapał jednego leszcza około 30 cm, później zrobiło się tak zimno ( 5 stopni ) że musieliśmy się schować do busa… Wstałem o 4 nad ranem i z mojego zestawu na czerwonego 3jkę zdjąłem małego sumika karłowatego, w miarę poprawy pogody ryby zaczęły brać, niestety same maluchy. Ostatecznie w naszych śmiechowych zawodach zwyciężyłem 13 do 5. Zabawa była przednia już mogę się doczekać kolejnego wypadu pozdrowienia i do zobaczenia nad wodą!

Witajcie kochani, kanał TOMCZYKwedkuje powstał gdyż nad wodą spędzam piękne chwile i chciałbym jak już wrócę do domu czasem do nich wracać, a YouTube daję mi taką możliwość 🙂 przy okazji zapraszam do spędzenia kilku chwil ze mną i moimi przyjaciółmi podczas realizowania moich pasji które tu łącze – wędkarstwa i picia whisky. Kanał jest dla osób pełnoletnich, jeżeli szukacie tutaj jakiś porad, czy specjalistycznych informacji to nie jest miejsce dla Was, jestem amatorem. Co do Catch and Release dodam jedynie że nie cierpię ości i jedzenia ryb więc nie jestem mięsiarzem ale też nie namawiam nikogo co ma robić ze złowionymi rybami 🙂 Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą. Ryby Ryby Ryby i wędkarska piąteczka!

Facebook:

Instagram:

Wedkarstwo,wedkarz,wędkarz,wędkarstwo,wedkarstworadom,wędkarstworadom,wędkarstwoczorsztyn,zgruntu,feder,lowienienabombke,łowienienabombkę,fishing,fishinglife,ilovefishing,radomianin,radomwedkarstwo,wedkastwozbrzegu,lowienieryb,łowienieryb,białoryb,płotki,płocie,whisky,nadwoda,whiskylover,tomczykwedkuje,ryby,rybyrybyryby,wisla,wisła,rzeka,janowiec

Więcej artykułów

REKLAMAspot_img

Popularne